Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Tudom hogy legtöbben tudják,...

Tudom hogy legtöbben tudják, de talán nem vagyok egyedül aki nem! Mit jelent a fórumhozzászólásokban a D, Dx, DD, stb. a mondat vagy mondandó végén?

Figyelt kérdés
2010. nov. 1. 22:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Én Dx-t keveset láttam! :D Csak xD-t:


a "D" ezt jelenti :D, csak az író lusta, és a pontokat lehagyta.


Az "xD" pedig... Hát egy ilyen röhögős fej, aki összeszorítja a szemét. Fordítsd el a fejed balra, és akkor látod (ezen jobban látszik: XD)!


A "xDD", és az "XDDD" és ennek társai pedig csak fokozás! :)


Remélem segítettem! Ja és ha nem jót válaszoltam: a "Dx" pedig egy...fogalmam sincs, vagyis nem tudom leírni! Fordítsd el a fejed jobbra, és rájössz! :)

2010. nov. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 199303 ***** válasza:
Dx azt én sem tudom h mi:/ a többit meg leirta az elötem lévö:)
2010. nov. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ok!!Ezekre gondoltam és köszönöm a kijavitást és a válaszokat is!!Csak már láttam 4db.D-t is és mivel nem régóta taposom a fórumozók útját gondoltam jobb ha megkérdem!Ez valami olyan ugye mint a szmájli,vagy azt helyettesiti -gondolom.
2010. nov. 2. 13:48
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem az Dx olyan meghökkent, halálra ilyedt "smiley" féleség.. Ha eélfordítod jobbra, látod h le van egy kicsit konyulva a szája... Remélem segítettem, evvel a tippel :D
2010. nov. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Dx = xD

csak elírva így új "divatot" teremtve:)

2010. nov. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez a D valakinek a monogramja vagy mi a csoda,vagy felelet a kérdésre ,mert több helyen csak az van a válaszra hogy D.
2011. febr. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!