Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért áll le minden éjjel...

Miért áll le minden éjjel 0:12 és 0:18 között az oldal?

Figyelt kérdés
Ilyenkor nem tölt be semmi, azt írja, hogy nem tud kapcsolódni a szervehez. Ez 6 perces időintervallumban jelentkezik és sokszor tartós. Miért van ez?
jún. 3. 00:18
 1/4 Gyakorikerdesek.hu válasza:
Köszönjük, hogy jelezted. Megnézzük, mi okozhatja.
jún. 3. 07:19
 2/4 anonim válasza:
67%

Első, hogy látom a Gyakorikerdesek.hu válaszát in real time :O.

Én mondjuk még nem tapasztaltam ezt a problémát.

jún. 4. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
58%

↑ 2/ válaszból (2026. jún. 4. 02:36): „Első, hogy látom a Gyakorikerdesek.hu válaszát in real time :O.”

Ebben a kategóriában néhány napja is volt egy ilyen válasz:

www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__gyik__1322728..

Ráadásul, annak a kérdésnek a 2-es válaszában van listázva több ilyen eset.

jún. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én ezt csak sok évvel ezelőtt tapasztaltam, manapság már nem.
jún. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:

Mi van ami új a 3-as, 4-es és 5-ös szinten?

A GyakoriKérdésekre gondolok. A rövidebb idő pedig kb mennyi?

Melyik kategóriában lehet, beszélgetős kérdéseket feltenni?

Pl.: Kinek melyik volt élete kedvenc karácsonya Ilyen beszélgetős témákat melyikbe lehet kérdezni.

Régen több kulcsszavat lehetett megadni?

A régebbi kérdéseken látaom, hogy több mint 6 (amennyit most lehet) kulcsszó van megadva pl.




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!