Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért írnak be a válasz...

Miért írnak be a válasz rovatba olyanok, akik azt sem tudják mi a kérdés?

Figyelt kérdés
Pl.: Megkérdeztem mit ehet egy refluxos kismama. Arra számítottam, olyanok válaszolnak, akik tudják miről beszélek vagy az ismerettségi körükben előfordult ilyensmi. Erre beír a válasz rovatba valami félcédulás, hogy mi az a reflux. Hát ez igazán nagy segítség volt! Köszönöm az ilyen "értelmes" embereknek a hozzászólásokat!
2008. jan. 17. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert sok emberből mindig akad egy, aki nem ismeri a szabályokat, jelen esetben nincs tisztában a "Válasz" szó jelentésével, és nem tudja, hol kell új kérdést kiírni.
2008. jan. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

ezt én is utálom...

kiguglizni én is ki tudom egyedül, köszi szépen

2008. jan. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mármint megkérdezte, hogy mit jelent a reflux, vagy konkrétan beírta a jelentését? Mert ha megkérdezte, az a legidegesítőbb dolog a világon, ez olyan, mint a Melyik a jobb kifogó(...)? kérdésnél a "Mi az a kifogó?" válasz. Ha meg leírta, hogy mit jelent a reflux, arra az lehet a magyarázat (mert arra legalább van), hogy valószínűleg nem is olvasta végig a kérdést, csak meglátta a "reflux" szót, és megörült, hogy ezt tudja mi, és gondolta, most nagyon okos lesz, és megírja. Csak éppen marhára nem volt okos, ha nem tud figyelmesen végigolvasni egy kb. egy soros kérdést.
2008. jan. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ez az! Kár h ezt csak pont azok nem látják be akik csinálják!
2009. dec. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
43%

hhhhhhhhhhhh-őőőőőőőőőőőővann itt valaki!!!!!!!

?????????

Itt mit kel csinálni??????????????

hahó!!!!!!


xDxDxDxDxDxDxDxDxD LoL LoL

2009. dec. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!