Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Jó ötletnek tartjátok, hogy...

Jó ötletnek tartjátok, hogy ki lehet törölni a megválaszolt és feltett kérdéseiteket? Használjátok a funkciót?

Figyelt kérdés
Szerintem szuper! :) Én mindig kitörlöm, amikre válaszoltam, meg amiket feltettem! Kb naponta, vagy ha nagyon sokat ülök itt, akkor kb óránként! Persze aki nem válik GYIK-függővé, annak kb semleges lehet ez a funkció, de számomra nagyon hasznos :D Szerencsére rossz a memóriám, így el is felejtem, hogy milyen kérdéseket tettem fel, mikre válaszoltam, nem tudom visszanézni őket :)
2011. jan. 15. 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen, nekem tetszik, szerintem is hasznos.:) Sokkal de sokkal többet válaszolgatok, mint kérdezek, és sok olyan kérdéshez írok, amire többet " nincs szükségem". Leadom a választ, és törlöm a listából, mivel többet nem szeretnék oda vissza nézni. :) Így helyet is spórólók a hasznosabb dolgoknak, és jobban átlátható a "személyes oldalam". :)

2011. jan. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Szerencsére rossz a memóriám, így el is felejtem, hogy milyen kérdéseket tettem fel, mikre válaszoltam, nem tudom visszanézni őket :)"

ebben mi a jó? o.o

ami nem érdekel azt úgyse néznéd meg, nem?

2011. jan. 16. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát nem az, hogy nem érdekelnek, hanem olyat írtam, amire esetleg reagálhattak a többiek, amire én is reagálnék, és 1-2 ilyen kérdés/válasz, és kész is a GYIK-függőség :S :))


Köszi a válaszokat!

2011. jan. 16. 10:47
 4/5 anonim ***** válasza:
te GYÍK függő vagy-e?
2011. jan. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát igen, az voltam, de ennek az új funkciónak köszönhetően már kordában lehet tartani elég rendesen a függőséget :))) Hálás vagyok érte az oldal szerkesztőinek! :D
2011. jan. 16. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!