Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért nem tesznek semmit a...

Miért nem tesznek semmit a kedves oldalszerkesztők azok ellen a válaszok ellen, amelyekben lehúznak más vallásokat?

Figyelt kérdés
A drága ateisták el nem tudják képzelni, hogy hány és hány embert sértenek meg, és haragítanak magukra a nem is túl kultúrált vallásellenes beszólásaikkal. A szerkesztők persze nem tesznek semmit. Vagy ők is ebbe a táborba tartoznak?
2009. febr. 12. 19:46
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

Ez azért van, mert a hívők (és a hívők alatt a legtöbb vallás követőit értem, de főleg a kereszténységet) ha megtudják valakiről, hogy ateista, akkor egyből elkezdik téríteni. Nagyon kevés olyan kommentelő van, akinek nem a térítés a szándéka.

És azért, mert a hívőket sem érdeklik az ateisták gondolatai, érzései. És az ateisták még többen is vannak, mint a hívők, és merem állítani, hogy ugyanúgy méreznek, mint a hívők.

2009. febr. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
*éreznek
2009. febr. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Mert ha egy hozzászólás nem konkrét személyeskedés, akkor mindenkinek a saját döntése, hogy magára veszi, vagy sem. Én hiszek Istenben, de egyáltalán nem érzem sértőnek, ha valaki nem, és az ateizmus mellett érvel. Én így érzem teljesnek az életet, ő meg úgy, nem vagyunk egyformák. Ennyivel bármi lehet sértő, a vegetáriánusok is kimoderáltathatnának minden hússal kapcsolatos kérdést az "étel-ital" témakörből azzal, hogy zavarja az érzéseiket.
2009. febr. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%

Kérdésre kérdéssel:


Miért nem tesznek semmit a kedves oldalszerkesztők azok ellen a válaszok ellen, amelyekben a vallásosak lehúzzák az ateistákat?


A drága hívők el sem tudják képzelni, hogy hány és hány embert sértenek meg, és haragítanak magukra a nem is túl kultúrált ateizmusellenes beszólásaikkal. A szerkesztők persze nem tesznek semmit. Vagy ők is ebbe a táborba tartoznak?


Nos, így milyen?

:))

Példákat is hozzak esetleg?

Mondjuk az offolásra (amikor a kérdező kifejezetten kéri, hogy ne a vallásról legyen szó, de a hívők csak odaröffentik az ájtatos dumát vagy a pokollal való fenyegetést)?

Vagy a sértegetésre ("Isten nékül nincs értelme az életednek", stb.)?

Hm? :)

2009. febr. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
egy dolgot ne felejts el! a vallás nem egyenlő a hittel. az ateista istentagadót, isten nélkül élőt jelent. olyanokat is "leateistáztok", akiknél szó sincs ilyesmiről, csak a vallásról alkotott képük más. és ha már itt tartunk, a különböző vallások követői egymást is "lehúzzák", mert szerintük csak az övék a jó, az eredeti, az igazi. persze ezt is embere válogatja. én elfogadom, ha valaki vallásos, cserébe elvárom, hogy ő is fogadja el, hogy nem vagyok az. kár ezen besértődni
2009. febr. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
A szólás, és véleménynyilvánítás szabadsága megilleti az ateistákat is.
2009. febr. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%
Körülnéztem, és találtam nem kulturált anti-ateistát. És szerintem nem az ateisták pontozták le a szólás szabadságos válaszomat. Az aztán nagyon kulturált. Minek a szólásszabadság az ilyeneknek? Menjenek oda ahol diktatúra van.
2009. febr. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ácsi! Én a szólasszabadságos hozzászólónak zöldet nyomtam, De! az arra a kérdésre adott válaszok amiket a kedves kérdező belinkelt ocsmánynak tartom. Nem kell se kereszténynek, se ateistának lenni hogy megértsd amit mondok csak intelligens embernek!
2009. febr. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Úgy látszik itt mindig voltak fundik...
2016. dec. 10. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!