Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért nem lehetne korlátozni...

Miért nem lehetne korlátozni a hozzászólásokat?

Figyelt kérdés

lehetne egy kérdéshez adni akárhány választ,

de van csomó olyan hogy mindenki ugyanazt írja le mint az első, csak kicsit átfogalmazza, tényleg icipicit, de ugyanaz.

miért nem írtja azt hogy egyetértek ezzel???

elég lenne maximum 5 egybehangzó válasz egy kérdéshez


2009. febr. 26. 17:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez eddig jó, de ki nézi, hogy hasonló a válasz? A program erre nyilván nem képes, hiszen nem értelmezi a szöveget. A modoknak meg van jobb dolga is annál, hogy egész nap olvasgassanak. Szóval elég lehetetlen, amit akarsz.
2009. febr. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

a szabályzatban az is benne van, hogy ne írd be még egyszer ugyanazt, amit egyszer már előtted valaki beírt. Ha ezt nem tudják betartani, akkor nem az oldal fenntartóival van a probléma.

Van, h én is sokszor olyan választ adok, amit már előttem írt valaki, de még azt bővebben ki is fejtem.

Különben erre tényleg nem lehetne más módszer, csak sok-sok moderátor, meg értelmes fölhasználók, akik betartják a szabályokat...

2009. febr. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
az sem lenne rossz, miután megkaptad a hasznos kérdést a válaszra, le lehetne zárni (a kérdést).
2009. febr. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

*hasznos választ a kérdésre

:D

bocs, fáradt vagyok

2009. febr. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!