Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Annyi provokativ kerdes van,...

Annyi provokativ kerdes van, csak en latom igy?

Figyelt kérdés
A moderatorok miert nem torlik ezeket a kerdeseket?
2009. febr. 27. 15:45
 1/5 anonim válasza:
100%
De még mennyi utálatos válaszadó,aki abba leli örömét,és hogy ,másokat megalázón bántson.Az ilyeneket egyenesen törölni kellene a fórumból.Szerintem ez a fórum is megy tönkre ezek végett a dolgok végett:((
2009. febr. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
teljesen igaza van az elsőnek,nekem már néha nincs is kedven jönni,csak az egymás legyalázása megy némelyik ember ezzel szórakozik hogy a másikat piszkálja
2009. febr. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel a problémával én is gyakran találkozom. Szerintem vannak emberek akik csak azért jönnek ide hogy másokba belekössenek. Én megpróbálok nem foglalkozn velük, néha nehéz megállni hogy ne írjak vissza nekiek, de inkább hagyom...
2009. febr. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Én az első válaszadó vagyok!Nem hogy segítenének inkább beszólnak,és rosszul esik.
2009. febr. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
26%

Első válaszolónak: ez nem fórum

A végett szót pedig helytelenül használod, mint rengetegen. Amugy nem vagyunk egyformák, miért kell mindent magatokra venni?

2009. febr. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!