Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogy érzitek magatokat ott a...

Hogy érzitek magatokat ott a toplista élén?

Figyelt kérdés
Én felnézek rátok, csak nincs időm annyit ülni a gép előtt, gyerek, meg minden, de amúgy jó érzés lehet - nem?
2009. márc. 1. 21:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
Aha, tényleg király!
2009. márc. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
off:és mi olyan jo benne? De most komolyan??? :DDD
2009. márc. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem baj az off, de én sem értem, nekem félóránként nagyobb örömeim vannak az Életben!!!
2009. márc. 1. 22:36
 4/13 anonim ***** válasza:
77%
Én most igyekszek a toplista élére törni, már a 200-300 között vagyok. Szerintem különösebben nincs sok értelme, de valljuk be, hogy jó érzeni azt, ha az elsők között vagyunk (bárhol, bármikor). :)
2009. márc. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Ja, és senkinek sincs privát elérhetősége!

Nem figyeltétek?

2009. márc. 1. 22:38
 6/13 anonim ***** válasza:
76%

hát nekem nem szépitené meg a napomat, ha elso lennék itt ezen az oldalon! Ez olyan gyerekes vagy nagyon de nagyon unatkozos életfelfogás!

De valoszinuleg épp ezért van itt toplista...mert vannak akik már csak a pontokért járnak ide...és képesek a google-ben egész nap bongészni és válaszolgatni a kérdésekre, hogy gyujtsék a pontokat! Ez az oldal szolgáltatojának tok jo, mivel nagy lesz a látogatottság!

2009. márc. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%
Én most azthiszem a tizedik vagyok (legalábbis legutóbb még az voltam), de marhára nem érdekel ez a toplista dolog.
2009. márc. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
81%
Voltam első egy kis ideig, de nem éreztem tőle jobban magam.
2009. márc. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%

Akkor az előző a "vision".


Engem érdekel a toplista - de annyira nem, hogy emiatt többet legyek itt, mint egyébként lennék. Szerintem nem mindegy, hogy az ember milyen visszajelzést kap az itteni írásaira (pl. azt, hogy többet vagy hasznosabbat tett, mint más). Ugyanezért érdekelnek a %-ok is - ráadásul ez kétirányú. Jó esetben én is látom, hogy mennyire normális emberek vannnak itt - és ők is látják, hogy az én válaszaim mennyire hasznosak.


Úgyhogy szerintem a % és a toplista is hasznos - jó lenne, ha még objektívebben meg lehetne oldani a pontozást.


Starter

2009. márc. 2. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
86%
Jelenleg első vagyok a toplistán, de ettől nem lett boldogabb az életem.
2009. márc. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!