Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Vannak itt olyanok, akit...

Vannak itt olyanok, akit választ adnak a kérdése, és a végén aláírják. Miért teszik?

Figyelt kérdés
2009. márc. 2. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, Én aláírom. Már volt egy hasonló kérdés, akkor sem tudtam megmondani miért... Bár valamikor elfelejtem alárni és van, h nem is írom alá, mikor hogy :D


De nem kétszínűségből nem írom alá, hogy egyszer normális jó választ adok, máskor meg mocskos dolgokat írok.. csak ahogy sikerül :D


Nani

2009. márc. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%

Én általában kiírom nevem. Hogy miért? Mert szeretem :D De viccet félretéve nem tudom.

Elle

2009. márc. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én csak néha irom alá,de csak a keresztnevem kezdőbetűjét.

Hogy miért? Így jó!

Üdv: A.

2009. márc. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem a nevem, hanem azt a csoportot ahová tartozom, az pedig a NWO -NewWorldOrder- Van egy olyan játék hogy Voyage century online amit régen játszottam, és ott ebbe a hatalmas kötösségbe tartoztunk, de felének elege lett a játékból és szétoszlottunk én azóta mindenhovó kiirjuk a nevünket, ha most megtudnám hogy a WoW-ban a legnagyobb ellenségem régen NWO tag volt jó barátok lennénk :) :) :)
2009. márc. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!