Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért van, hogy emberek...

Miért van, hogy emberek választ írnak majd 2 éves kiírt kérdésre is? Mikor az már régen nem "fontos" Már régen megoldódott a probléma".

Figyelt kérdés

Több kiírt kérdésem is van.Egy 2007. 10.10Ès még ma is jött rá válasz.

Pedig már régen nem aktuális.

E`s nagyon sok ilyen kérdés van......


2009. márc. 2. 15:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Vannak akik mostanában fedezik fel az oldalt, és az őket érdeklő kérdésekre válaszolnak, függetlenül annak "korától". Ha zavar, írd oda, hogy már nem kérsz több választ.
2009. márc. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Elméletileg itt van egy kereső,amit nem mindig használnak,de előfordulhat,hogy valakinek ugyanolyan problémája lesz,mint amilyen neked volt,és akkor nem teszi fel újra a kérdést.
2009. márc. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Két három napja azért panaszkodtak néhányan, hogy a régi kérdésükre nem érkezett érdemi válasz, azt miért nem nézi senki. Akkor most válaszolni kellene rájuk, vagy nem?

Lehet, hogy ennek hatására kaptál régi kérdésre választ.

2009. márc. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha már választ kaptál, írd le a kérdésbe. Nekem vannak kérdéseim, amikre nem érkezett még válasz, pedig tényleg érdekel.
2009. márc. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én néha megnyomom az " Egy véletlen kérdés"-t és ott kihoz nagyon régi kérdéseket is. Egyszer - még nem használtam régóta az oldalt, és fel sem tűnt a dátum - válaszoltam egy szüléssel kapcsolatos kérdésre, aztán utóbb ráeszméltem, h' a baba már több, mint egy éves!
2009. márc. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
De ez mért baj hogy még most is megy válasz?MAx.akkor ne olvasd el,vagy csak olvasd el és ennyi.
2009. márc. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel baj. A kérdéseinket nem csak "magunknak" írjuk ki, lehet, hogy valakinek pont aktuális lesz valamikor, és esetleg megtalálja. Nekem a gugli is sokszor ezt az oldalt dobja ki, illetve innen egy kérdést. És nem is feltétlenül újat.
2009. márc. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, értesítés megy az emiljére a válaszokról, és ez zavarja. Bár ez is könnyen megoldható lenne.
2009. márc. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
másrészt a válaszok nem feltétlenül neked szólnak, az emberek olyanok, ha tudnak vmi okosat mondani a témához, azt 10 év múlva is megteszik, ez azért jó mert ha vki látja a kérdésed pl most, és őt is hasonlóan érdekelte a válasz, akkor jó fog neki jönni minden válasz, a legújabb is.
2009. nov. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Bazz.

SZerinted aki választ ír neked honnan tudja hogy neked az megoldódott már???

Meg eleve. Miért zavar téged az hoyg ha valaki választ ír még neked? legalább próbál segíteni, mégha már tényleg régi a kérdés?

2010. jún. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!