Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ismétlődő válaszok? Nem...

Ismétlődő válaszok? Nem kellene valamit csinálni? Csak engem zavar 40-50 egyforma válasz? Vagy akár 10?

Figyelt kérdés
mi lenne ha az ellen hogy leírják ugyanazt egy válaszba ötödszörre is...ugy hogy nem teszi hozzá hogy ,,szerintem is ", mintha az ő ötlete lenne....nah szal nem lenne jó ezek ellen ha kevesebb pontot kapnának vagy vmi?kevesebb helyes-válasz arányt?
2009. márc. 2. 19:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Néha jó a sok válasz. Egyfajta statisztikának felfogható. Pl. a politikai kérdéseknél, stb.

De tényleg nem lenne baj, ha csak annyit írnának, hoyg "egyetértek ezzel", stb.

2009. márc. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

én gyakran járok úgy, hogy tök üres kérdésre válaszolok, de mire elküldöm, addig van 3-4 válasz is elöttem.


főleg, ha témakörben válaszolok, mert akkor az engem érdeklő kérdéseket szépen egymás után megnyitom új lapokon, aztán szépen megyek rajtuk végig. Persze csinálhatnám úgy is, hogy mindíg szépen visszamegyek a kezdőoldalra és úgy nyitom meg a következő kérdést, de akkor valószínűbb, hogy valamit kihagynék, amire amúgy tudok válaszolni.


minden esetre az biztos, hogy ha két kérdés között kevesebb, mint 10 perc van, akkor valószínű, hogy a késöbb íródott nem látta a korábbit.

2009. márc. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

a második vagyok. itt is üres kérdésre válaszoltam és mégis második lettem.

ezek mennek.

2009. márc. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
jó, akkor hozzáteszem hogy 10-15 és talán 20 perc sem vészes de másnap? órák múlva?? tuti látni mit irtak előtte
2009. márc. 2. 21:03
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar.Szóval ha valaki véleményére vagyok kiváncsi előfordulhat hogy több embernek ugyan az a véleménye.Én pl.:valaki kérdésénél nem mindig olvasom el a válaszokat főleg ha több oldalnyi van,csak írom a véleményem a kérdésere.
2009. márc. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

jojo ..tudom nem teljes a kérdés...de küld egy linket vki és megkérdezi h ez féfi v női cipő??

és egyértelmű h férfi ( főleg mivel oda is van irva kép mellé és ha felhivják rá a figyelmét ő is láthatja)

akkor miért kell 3 nap múlva is odaérni h jaaa férfi...

ja vagy ettől lesz 100 % os válasza és pontja...??

2009. márc. 2. 21:25
 7/10 anonim ***** válasza:
Engem meg pont hogy az "egyet értek" válaszok zavarnak. Amúgy is oda van írva, hogy ne írd be, amit más már beírt. Ha már ott a jó válasz, felesleges oda írni, hogy szerintem is.
2009. márc. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Ha úgy gondolod, hogy erre a kérdésre a válasz még nem teljes vagy hibás, írhatsz új választ, vagy a meglévőt kiegészítheted!"

Ez van a válasz elküldése gomb fölött. Tehát nem az, hogy írd be, ha egyetértesz az előző válaszokkal.

2009. márc. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem értem, miért zavar ez téged?

Ha elmész egy discóba, mind a 200 rajongó egyformán csápol, meg ugrál. Pedig elég lenne egy is...

Egyébként ha van vagy ötven válasz, akkor senki sem olvassa el a másét, hanem odaírja a végére a sajátját.

2010. febr. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Jut eszembe: Engem meg az zavar, de piszkosul, amikor olyanokat írnak, hogy "Ismétlődő válaszok? Nem kellene valamit csinálni?"

vagy: de nagy a hó a ház előtt. Nem kellene már valakinek elsöpörni?

Le kell fejezni aki beírja ugyanazt. Slussz.

2010. febr. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!