Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Nem lehetne kiírni a kort?

Nem lehetne kiírni a kort?

Figyelt kérdés

nem lenne jó dolog az oldalon, ha elkérnék, de csak egyszer, hogy ne lehessen változtatni a korunkat...

és kiírná a kérdés vagy válasz végére vagy elejére hogy hány éves az illető???

csak hogy tudjam , hogy ha 16 alatt van és 12 éves gyerek, akkor inkább beszéljék meg egymással, mert más a gondolkodésunk???


2009. márc. 5. 19:43
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
hát sztem nem lenne hüly
2009. márc. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
bocs lenyomtam az entert na tehát sztem nem lenne hülyeség csak sajna ez anonim oldal :(
2009. márc. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt beszéld meg a moderátorokkal.....

Am szerintem valamilyen szinten igazad van,de valószinűleg a 12 éves gyereket foglalkoztatja xy kérdés de máshol nem meri megkérdezni mert mondjuk cikinek érzi.De van olyan kategória ahol simán kérdezhet pl.:állatok akkor ha tudsz segiteni de a kora nem megfelelő akkor nem válaszolsz?

Szeritnem egy 20 éves ugyan ugy ir elképesztő hülye dolgokat,mégis válaszolnak a nála fiatalabbak és idősebbek,max leosztják.

2009. márc. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak több lenne a hülyézés, hogy ennyi idősen inkább fogd be a szád, meg ilyenek. Viszont néha érdekel is hogy ki hány éves.
2009. márc. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
Hááát... én már 40 vagyok, és nem szívesen reklámoznám, tekintve az itteni átlagéletkort.
2009. márc. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem egy rossz gondolat, csak félő, hogy átmenne az oldal fórumozásba, ami a szerkesztőknek nem szándékuk.
2009. márc. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nem szeretném. Mert lehet, hogy egy 12 éves gyerek értelmes választ ír, de ha meglátják a felnőttek, hogy ilyen fiatal, rögtön elkezdenék, hogy csak ennyi idős vagy, miért szólsz bele, anélkül, hogy végiggondolnák a válaszát.
2009. márc. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!