Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Milyen pozitív vagy negatív...

Milyen pozitív vagy negatív (sztorik) élményetek fűződik a gyakorikérdések oldalhoz?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy hozzám hasonlóan kaptatok e anyázós, nyomdafestéket nem tűrő privát e-mailt, vagy kaptatok e olyan választ ami nagyon meglepett titeket vagy sokat segített, vagy bármi...:-)
2009. márc. 6. 13:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyu, gonosz emberek mindig vannak, akik másokon szeretik kitölteni a saját keserűságüket, boldogtalanságukat.

Én azt sem értem, hogy vannak akik úgy tesznek fel egy kérdést, hogy egyértelmű belőle, hogy ők voltak a hülyék, eé azt várják, hogy mások nekik bólogassanak... namármost ha nem ilyen választ adok amit Ő akar hallani, akkor simán én vagyok leköcsögözve... persze az igazság nem szégyen, csak kellemetlen.

Volt olyan is, akinek írtam választ, aztán küldött privát e-mailt, megköszönte a segítséget és még kérdezett.

Privátban még nem kaptam anyázós e-mailt. Azzal nem is foglalkoznék, kitörölném aztán szevasz.

Eddig 4 kérdést írtam be, 3-ra csak rendes válaszok jöttek (másmilyen nem is jöhetett rá), viszont beírtam egy kérdést, ami inkább kicsit éredklődéskutatás jellegű volt. Na, hát abban már jött rosszindulatú, személyeskedő válasz is. Azt nem veszem figyelembe, mert nem is a kérdésre válaszolt, hanem csak sértegetett. Nem érdekel :)

2009. márc. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Szia. Én nemrég tettem fel egy terhességgel kapcsolatos kérdést, és egy "kedves" válaszoló úgy leteremtett csak azért, mert ő rosszul értelmezte a kérdést. Azt nem értem hogyha nem tud nekem érdemben válaszolni, akkor miért kell gusztustalankodni. Azért hál Istennek nem ez a jellemző.
2009. márc. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Vannak akiknek egy kérdés pusztán nem tetszik, és ezért ezt kifejtik (durván) kommentárban... aztán meg olyat is írnak hogy: "milyen hülye kérdés ez?" Most basszus. Ha kérdezünk valamit akkor NORMÁLIS válaszra vagyunk kíváncsiak, nem arra, hogy az a másik milyen szépen tud beszélni. Én sem kaptam még idáig anyázós e-mailt, szerencsére. De fel tud dühíteni mikor az emberek a másikat lenézik, és ha még tudják is a választ, akkor SEM hajlandóak segíteni, pusztán kicseszésből. Gonosz emberek mindig voltak... de nem sokáig...
2009. márc. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
kezdem kevésbé szeretni ezt az oldalt... mert egyre több a trágár kommentár... és nem lehet tudni, kiben bízhatsz
2009. márc. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagtív élményem nincs, inkább pozitívak és érdekes sztorik. Obszcén vagy káromkodós mailt egyet se kaptam, csak pár válaszom után kaptam kérdéseket, hogy fejtsem ki bővebben meg ilyenek. Volt aki félreértette amit írtam, de meg tudtuk emberi hangon beszélni a dolgokat.
2009. márc. 7. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!