Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért nem tényleg tapasztalt...

Miért nem tényleg tapasztalt felnőttek, és nem pedig tizenéves gyerekek adnak itt komoly kérdésekre legtöbbször választ?

Figyelt kérdés
Ne vegyétek srácok kötekedésnek de amikor oda van írva, hogy 13L meg ilyenek. Te nem tartod ezt kicsit nagyképűségnek hogy beírsz komoly dologhoz választ? Mikor más az élete válságáról kérdez te meg beírsz valamit, ő meg lehet el is hiszi. Látogassátok már az állat vagy a csini vagyok és még gyerek topicot gyerekek. A komolyabb témákat meg hagyjátok meg a Felnőtteknek. Vagy menjetek le a jáccótérre jáccani. Ott pistike majd elmeséli miért húzta meg Gizike haját....
2011. máj. 15. 08:59
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
93%
A fiatalabbak jobban ráérnek. Szerintem.
2011. máj. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
45%
Lehet akkor 18 as karika kellene az oldal elejére,ezt el kell fogadni hogy 13-15 évesek válaszolgatnak,akiknek valószinű még "jobb" a képe a világról.
2011. máj. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
ne mond már, hogy családi dolgokról mikor válás meg ilyenek ők jobban értik még ha mondjuk a szülei elváltak vagy az apja iszik vagy nem is tudom. hagyjuk már ezt a jobb tapasztalatot.
2011. máj. 15. 09:08
 4/30 anonim ***** válasza:
85%
Egy 13-14 éves lehet,sőt biztos,hogy nem tud még felelősség teljesen gondolkozni,és hasznos választ adni 1-1 komolyabb témájú kérdésre,de szerintem 17-18 éves korban,sőt már 16 évesen is van aki sokkal érettebb,mint egy huszon éves,ezt sose tudhatjuk,mivel nem ismerjük a másikat.De egyébként engem is zavar ez,amikor néha felteszek egy komoly kérdést,és 13 évesek válaszolnak rá,hogy szerintük mi lenne a jó.
2011. máj. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
79%
Így van, jobban ráérnek. És nem gondolják, hogy még mennyi mindent nem tudnak.
2011. máj. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
de érted, nem is a huszon vs tizen évesek összehasonlítása a lényeg, persze hogy van tapasztalat akár tizennyolc évesen is. De mikor életbevágó kérdés van ne írjon már azért jót, hogy zöld kezet kapjon pontozásnál. Tényleg úgy gondolják mert megsimogatták a nunijukat a bálban vagy már mert kapott puszit a fiujától olyan nagy tapasztalata van?
2011. máj. 15. 09:11
 7/30 anonim ***** válasza:
87%
Azért néha humoros válaszok is születnek... amikor egy "Kivennél-e hotelszobát, hogy ott szexelj" kérdésre egy 11/L beírta, hogy "ez nagyon csúnya dolog" ... hát azon 10 percig röhögtem :)
2011. máj. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
:D hát igen mert ő lehet az apjáék ágyán nyomná ha már ilyen tapasztalt. :)
2011. máj. 15. 09:13
 9/30 anonim ***** válasza:
89%

Egyrészt neki is lehet véleménye,tehát leírhatja. Azzal, hogy jelzi mennyi idős,teljesen korrekten jár el,hiszen a válaszát ehhez viszonyíthatod.

Másrészt gyakran szólnak ezek a válaszok az átélt élményekről, ezek még segíthetnek is. (pl, a szüleim miattam nem válnak,pedig én azt szeretném,hogy tegyék már meg, vagy családon belüli erőszak az ő szemükkel)

2011. máj. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
jólvan akkor. de nem mindenki írja be a korát és van aki lehet az ő gyerek véleményét fogadja el. :P
2011. máj. 15. 09:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!