Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ezen az oldalon csak arrogáns...

Ezen az oldalon csak arrogáns emberek vannak, vagy vannak itt normális válaszadók is?

Figyelt kérdés
Én nem értem... Valahányszor kérdést írok ki, egyből elküldenek ide-oda, lehordanak mindennek, stb... Csak én érzem így? Régen olyan jó volt ez az oldal. Most meg a színvonal... :S
2011. máj. 20. 02:19
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Én nem rég regeltem, nem tudom, milyen volt régen. Nem csak itt, hanem mindenhol vannak ilyenek is, olyanok is. Rájuk se ránts!
2011. máj. 20. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
5%
Érdekes, engem még sosem küldtek el sehova.. Talán normális kérdéseket kellene kiírni. Hoppá. remélem nem voltam túl arrogáns. De komolyan.. normális kérdésre lehet csak normális választ adni.
2011. máj. 20. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
Egy szimpla normális kérdésre is több kötekedő válasz jön mint hasznos. Ez sajnos így van :( 24L
2011. máj. 20. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
12%
Hát nem tudom. szerintem ti vagytok túl érzékenyek, vagy fogalmam sincs.. Én elég sokat olvasgatok itt, meg kérdezni is szoktam, de tényleg nem tűnt még fel hogy a normális kérdésekre (tehát ami nem az a kategória hogy "nem védekeztünk, nem szedek fogamzásgátlót, belém élvezett lehetek-e terhes" és "egy szem rizsben hány kalória van" meg "egyszerre négy fiúval járok, de nem vagyok azért rib*nc ugye" szóval ami nem ilyesmi vagy hasonló, azokra nagyon nem szoktak kötekedő választ adni. Persze előfordul, nem azt mondom, csak szvsz nem olyan feltűnő mennyiségben.
2011. máj. 20. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
39%
Lehet, hogy már a kérdésben is volt valami irritáló. Olyanra meg ne nagyon várj normális választ.
2011. máj. 20. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5%

Hogyha idióta vagy néppukkasztó kérdéseket teszel fel, akkor ne csodálkozz ezen.

Linkelj be kérdéseket, és megmondom, hogy amiatt van-e.

2011. máj. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

1: kereső használata.

2: amikor feltesezed a kérdést, kiírhat hasonlókat. Azokat előbb elolvasni.

3: ha mindez megvolt, és még mindig nem kaptál választ - csak akkor kérdezz.

+1: laza mozdulattal ugord át az IQ nullás nethuszárokat!

2011. máj. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nagy az isten állatkertje...de ezzel gondolom nem mondtam(írtam) újat :) Ne foglalkozz velük...
2011. jún. 16. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
csak arrogáns emberek vannak. xD
2011. jún. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2011. júl. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!