Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért nem lehet a GYIK-en...

Miért nem lehet a GYIK-en adott választ, a következö válasz megérkezéseig módositani?

Figyelt kérdés
Normális forumokban ez igy van.
2011. máj. 23. 11:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet itt egyáltalán bármikor választ módostani? Amugy ez nem egy fórum. Aki normális választ akar adni, az elsőre is azt fog, aki direkt haszontlan választ akar adni, az ugyszintén. Szal nemsok értelmét látom a módosításnak, én fórumokon sem szoktam használni.
2011. máj. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Annyi értelme mondjuk lenne, hogy ha gyorsan gépelek és hibát vétek, akkor ki tudjam javítani.

Más részről viszont így bármikor tudnám módosítgatni a válaszaimat, teszem azt akkor is, ha beírok valami ökörséget és aztán módosítom, hogy ne legyek annyira lepontozva. Túl nagy lenne a kavarodás.

2011. máj. 24. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Helyesirási hibákra, elgépelések javitására gondoltam elsösorban.
2011. máj. 24. 07:26
 4/4 A kérdező kommentje:
vagy lehetne valami idökorlát, ilyennel is találkoztam már..."x" mp-ig a kommented "edit"-áltható.
2011. máj. 24. 07:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!