Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mi számít "normális" kérdésnek...

Mi számít "normális" kérdésnek az "Asztrológia, horoszkóp" rovatban?

Figyelt kérdés

Feltettem egy kérdést, csak úgy poénból, parodizálva az itteni rendkívül értelmes kérdéseket. Nemsokára kaptam egy üzenetet a moderátoroktól: "Kérlek a jövőben csak akkor írj ki kérdést, ha van normális kérdésed is"


Na, most van egy normális kérdésem: ezek a "van-e esélyem párkapcsolatra ha én bak vagyok ő meg kecske" típusú kérdések miért normálisabbak, mint az, hogy illik-e hozzám a csillámfaszláma jegyű lány túrós bukta (mert azt szeretem) aszcendenssel? Számomra ez igenis egy nagyon fontos kérdés, legalább annyira, mint hogy a halak férfiak pikkelyesek-e. És válaszokat akarok az élet nagy kérdéseire, mert hülyén halok meg, ha nem.


2011. máj. 31. 08:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Milyen kár, hogy kérdezőt nem lehet felpontozni! :)


A csillámfaszláma lányokkal meg vigyázni kell, mert leginkább tájföldi ladyboyok közt van ilyen, annak meg mindegy milyen az aszcendense, ott is túrós, ahol nem kéne.

2011. máj. 31. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ebben a rovatban nincs normális kérdés. :)

Nagyon maximum az lehetne normális, ha valaki egy könyvet keres ebben a témában. De ennyi.

2011. máj. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ki akarsz parodizálni egy témát, vagy a kérdezőket, keress rá egy korábbi kérdésre a humor kategóriában. Valahogy úgy szólt, hogy Ki lehet parodizálni a kérdezőket? vagy ilyesmi. Én szét röhögtem magam az ötleteken. Onnan biztos nem moderálnak ki.
2011. máj. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2011. máj. 31. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Na, ezért már érdemes volt feltenni a kérdést, nem is tudtam hogy van humor kategória külön :)
2011. máj. 31. 10:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Pedig van, csak átnevezték ezotériává.
2011. jún. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!