Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Tényleg ilyen rengeteg a...

Tényleg ilyen rengeteg a rosszindulatú ember ezen az oldalon, vagy rosszul vettem észre?

Figyelt kérdés
Nem azért van a gyakorikerdesek.hu, hogy egymásnak segítsünk a válaszokkal? Akkor miért kötekedve, leszólva, vagy eppen a kérdezőt kinevetve, a kérdés igazságát kiforgatva és megkérdőjelezve válaszolnak sokan?
2011. jún. 1. 08:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nem vetted rosszul észre, főleg az állatok/kutya és a szerelem-szex témaköröknél van a legtöbb rosszindulatú ember szerintem.
2011. jún. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
10%
ne a válaszolókat okold,te kérdeztél sza*rul
2011. jún. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
köszönjük 2. válaszoló, íme egy remek példa :D:D:D:D
2011. jún. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én is tapasztaltam, sok kérdésnél ok nélkül bántják a kérdezőt. Meg sem várják, hogy megvédje magát, vagy rá sem kérdeznek a dolgokra, aztán sokszor kiderül, hogy ok nélkül bántják a kérdezőt.


A másik oldala meg az, hogy tényleg van sok olyan kérdés, hogy én is csak pislogok:S Ez alatt azt értem, hogy ha már az ember állatot vállal, legalább arra vegye a fáradságot, hogy utána néz az igényiknek. Pl., volt egy olyan kérdés, amiben kiderült, hogy egy bizonyos halból kettő darabot tart a kérdező, miközben az a hal csapathal, tehát minimum 8-10en kellene, hogy legyenek, más különben állatkínzásnak minősül, ez törvénybe van foglalva, nem mi válaszolók okoskodunk, és találjuk ki, ez törvény és kész! De attól még, lehet normálisan is válaszolni, hogy "figyelj, ezt nem így kellene", nem pedig olyan stílusban, mintha a seggünkből rángattuk volna elő a másikat:S

2011. jún. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
100%
Sajnos tényleg sok rosszindulatú ember van itt,erre jó példa a 2-ik válaszoló.
2011. jún. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
48%
Hát igen. de Emberek vagyunk, és tényleg sok rossz indulatú ember van itt. De senkinek sem kötelező itt lenni meg kérdezni.
2011. jún. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért merik megtenni, mert mindenki anonim. Ha a fotójuk ott lenne az írásaik mellett, valamint a teljes nevük, szembesülnének önmagukkal. Ezt a kockázatot nem vállalnák, hogy az arcukat is adják mellé. Sok ember örül más kárán, de szemtől szembe nem mondaná.
2011. jún. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
45%

mark86


sok rosszindulatú ember van,egyedül a sport-mozgás-egyéb kérdésekben "elfogadott" a "minősíthetetlen" hangnem!

keményen edző testépítők között természetes és jellemformáló hatású,ha valaki le van hülyézve,vagy az étrendje le van sz@rozva! ha megsértődik akkor esélytelen(ugyanis ez a sport nem sírós viráglelkű kislányoknak való),ha megkérdezni miért mondtunk ilyet,normális választ kap!

lehet lepontozni de ez van....

2011. jún. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Egyszerű az ok:

Jani felkel hajnali 5-kor, iszonyatos fejfájással. Lezuhanyzik, magába tölti a reggeli kávéját, és talán némi maradék szendvicset, aztán indul a 6:10-es buszhoz. Már a megállóba is úgy ér be a busz, hogy tömve van, de felpréselődik rá valahogy, és átutazza a fél vidéket, miközben idegenek préselődnek hozzá, akiknek a fele nem ismeri a zuhanyt, a másik fele pedig túl jól ismeri a bagót és a fröccsöt. Mire beér a munkába, 7:20 van, izzadt és büdös.

Erre a főnöke is elkezdi bas.zogatni, és ez így megy 8-9 órán keresztül. Végre mehet haza, végigutazza ugyanazt az órányi kálváriát a busszal, hazaér, otthon pedig zsörtölődik vele az asszony, hogy miért nem segít neki a fürdetésben, miért nem megy ki növényt öntözni este 8-kor? Mire ágyba kerül, van vagy 11 óra, persze semmi szex, ereje sincsen hozzá. Reggel kezdődik elölről, aztán megint, és megint... és így megy ez 50 éven át. Aztán meghal.

Akinek ilyen a sorsa, az nem valószínű, hogy kedveskedni fog itt, a névtelenséget biztosító gyakorikérdéseken. :)

2011. jún. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
9:48 Ne haragudj, de ebben én nem adok igazat. Nem csak a fent leírt példád nevezhető nehéz sorsnak, sok féle, összetett problémái lehetnek az embernek, de nem magától értetődő, hogy ezt máson vezesse le. Nekem sem könnyű az életem, de attól még nem fogom magam jobban érezni, ha másokat hülyének nézek, sokkal jobb érzés, ha normális hangnemben szólok az emberekhez és ezt pozitívan viszonozzák.
2011. jún. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!