Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogy van a pontozás? Nem...

Hogy van a pontozás? Nem értem teljesen. Ha a felfelé mutató hüvelyk ujjat nyomom meg, akkor egy pontot adok az illetőnek? Én csak akkor kapok pontot ha sok hasznosnak tűnőt válaszolok?

Figyelt kérdés
Nemrég regisztráltam és nem nagyon értem még hogy működik ez az egész, eddig csak olvasgattam inkább.
2009. márc. 26. 14:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
az első kérdésedre nem tudom a választ, de a másodikra: 2pontot kapsz egy kérdés kiírásánál, a helyes értékelésért is rengeteg pontot összeszedhetsz, (bár ez felesleges szerintem, nézd meg a toplista első 50oldalát..mindenki az értékelések miatt került oda..)és igen, akkor is kapsz, ha helyesek a válaszaid.
2009. márc. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A felfele ujj 100, a lefele 0 százaléknak felel meg, a rendszer ebből von egy átlagot, és így lesz egy-egy válasz le, vagy felpontozva. Úgy tudom, te pontot aszerint kapsz, hogy "megfelelően" pontozol-e, tehát, ha valaki válasza 100%-os, akkor csak abban az esetben kapsz pontot, ha te is felfelé pontozod, különben levonnak. Hülyeség amúgy, mert ez azt vonja maga után, hogy a csökkent agyúak, akik csak arra mennek, hogy a toplistán előrébb legyenek (amiből amúgy semmi hasznuk nincs), aszerint pontoznak, ahogy éppen az adott válasz áll százalékilag. Én azt mondom, ne foglalkozz a pontjaiddal, mert hülyeség, és semmi értelme, nincs belőle hasznod.
2009. márc. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

1.vagyok

1kérdés 3 pont.bocsi.

2009. márc. 27. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!