Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mikor szerkesztik meg ezt az...

Mikor szerkesztik meg ezt az oldalt úgy az üzemeltetők, hogy az oldalak száma "linkelve legyen", így aztán könnyebb volna lapozni, nem kéne legörgetni az egeret, mikor pl. van vagy 10 oldal, és én pont a legutolsó választ szeretném megnézni?

Figyelt kérdés
Félreértés ne essék: nem reklamálni akarok, csupán egy ötletet szeretnék ezzel felvetni, olyasmit, aminek szerintem sokan mások is örülnének.
2009. ápr. 5. 17:07
 1/10 anonim ***** válasza:
99%
Jó kérdés! Engem is érdekelne... :D
2009. ápr. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

igen ez néha tényleg zavaró pont a napokban volt vele problémám olyan kérdése volt hogy hogyan folytatnád a mesét mindenki 1 mondatot írhatott de úgy hogy az össze függjön az előzővel és a végére egy szép mese lett hát nagyon sokan írtak lett is 160 valahány válasz de mivel az utolsó válasszal össze kellett függnie a miénknek elég fárasztó volt a végére tekerni úgyhogy ez engem is érdekelne! ja és akit érdekelne ez a kérdés itt van:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdesek..

2009. ápr. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Én sem tartom megvalósíthatatlan ötletnek, nem a lustaság végett, de soxor, mikor írok egy választ, elküldöm, erre ugye rögtön az első oldalra vág vissza, aztán tekerhetek a végére, hogy legalább azt megnézzem, volt e helyesírási hibám, illetőleg, mikor szeretnék még valamit a témához fűzni, mert időközben más is eszembe jutott.
2009. ápr. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%

Tényleg jobb lenne az a megoldás, mert ez nagyon fárasztó így...


De amég nincs más megoldás, addig csak azt tehetjük, hogy a link végére beírjuk, hogy: __oldal-x

Két alulvonás kell, az "x" pedig az oldal számát jelöli. Tehát ha pl. az 5. oldalra akarsz menni, akkor __oldal-5.


Az említett kérdésnél pl. megnézed, hogy 160 válasz, rámész a kérdésre, és link végére beírod, hogy _oldal-16, és a végén vagy.


Amég nincs más megoldás, remélem ezzel is segítettem pár embernek a könnyebb "lapozás" érdekében.

2009. ápr. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Utolsónak:

Bocsi, kipróbáltam az általad említett beírást, de nem jött össze, sehogy nem "tesz" oda, ahova kellene...

:-(

2009. ápr. 6. 14:42
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg soha nem csinálják ezt meg, mert az oldal tulajdonosának az az érdeke, hogy minél több oldal letöltés legyen, mert a reklámok eladásakor azzal hirdeti magát, hogy milyen sokszor töltik le a reklámot tartalmazó oldalakat. (lásd www.webminute.hu)

Ha rögtön a 10.oldalra ugranál az 1 letöltés, ha odáig lapozol az 10 letöltés.

2009. ápr. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szörnyű pénzorientált szemléletmód, ugyanakkor pedig csökkenti egyúttal a lap színvonalát, mert még a legegyszerűbb fórumokon ( igaz, ez nem az, hanem tudásbázis..)is meg tudják csinálni a linkeket, nem tukmálják rá az emberre a reklámokat.

De egy ellenpélda:

én bizony nem egyszer - türcsi hiányában, most pedig, hogy hallottam az erőszakos reklámozásról, méginkább - meg sem nézem a 20.oldalt, inkább fogom, aztán kiírok valami új topikot ( bocsánat: kérdést ), egy darabig talán nem kell lapozgatni, majd el felejtettem: letöltögetni...

Pff....

2009. ápr. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%

Az oldal nem azért ilyen, hogy több oldalletöltés legyen (hiszen ez a szerverünk is feleslegesen terhelné, nem célunk, és igazából reklámbevételek szempontjából is az egyedi látogatók számítanak és nem az oldalletöltés). A gyakorikerdesek.hu nem fórumnak készült, hanem egy olyan tudásbázisnak, ahol információkeresés céljából írnak ki az emberek kérdéseket és mások a kérdésekre válaszolnak és nem egy szétoffolt beszélgetéssé varázsolják a kérdések oldalát.

Az ilyen "Folytasd a mesét!" meg "Játszuk azt, hogy számos képeket gyűjtünk!" jellegű megnyilvánulások nem is kérdések, így nem célunk az ilyenek támogatása.

Az oldalszámok hiányával is az offolást (a kérdéstől eltérő beszélgetést) szeretnénk visszaszorítani, mert általában azokra a kérdésekre jön több oldalnyi válasz, amelyek elmennek ilyen irányba.

A WebMinute Kft. többi weboldalán, amin tényleges fórum van, vannak oldalszámok, de mivel a gyakorikerdesek.hu egy teljesen más oldal, ezen nem szándékozunk ilyen fejlesztést.

Ezt egyébként már több korábbi kérdésre is leírtuk.

2009. ápr. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Bocs, de kérdésem kiírásakor nem szerepelt a találatok közt hasonló témájú kérdés...
2009. ápr. 8. 07:49
 10/10 anonim ***** válasza:

"Az oldalszámok hiányával is az offolást (a kérdéstől eltérő beszélgetést) szeretnénk visszaszorítani"

Szerintem a kettőnek köze nincs egymáshoz, hogy így kevésbé megy el chat - elős irányba a dolog;aki elolvassa az egyéb válaszokat, általában azok kezdenek el beszélgetni egymással, visszakérdezni stb.( mellesleg némely kérdés az elején olyan hiányos, hogy az egyéb infokat csak kérdezés útján tudja kiszűrni az ember, máskülönben hogy tudna ép - kézláb választ adni?! Nem mindenki ír már az elején litániát a problémájáról - mert t.k erről van szó általában, nem csupán egyszerű tudakozódásról )

Szóval nem gondolom, hogy az igénytelen(ebb) lapozás miatt rákényszerülne az ember arra, hogy CSAK VÁLASZT írjon.Elvégre nem árt végigolvasni a kérdező egyéb kommentjeit is, ahhoz, hogy ne írjak blődségeket, hanem azok által is jobban kirajzolódjon a téma, maga a szituáció, amivel kapcs. elhangzik a kérdés.

Szerintem legalább azt meg kéne valahogy oldani, hogy ha már az egyes oldalakat nem lehet egy kattintással elérni, akkor legalább az utolsó oldalra odaléphessen az ember, hogy legalább azt megsasolhassa, hogy érkezett - e időközben újabb válasz?

Régebben elmentettem külön táblázatba, melyik kérdésre hány válasz érkezett a legutóbb, de elég fáradtságos "meló" utánanézegetni folyton, arról nem is beszélve, hogy a kérdező is szokott ugyebár kommenteket írni, amit nem jelez ki ( ha jól tudom )a rendszer újabb válaszként.

2009. ápr. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!