Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Elolvassátok az érkezett...

Elolvassátok az érkezett válaszokat, mielőtt válaszoltok egy itt feltett kérdésre?

Figyelt kérdés

Én eleinte elolvastam, de már úgy érzem túlságosan befolyásol, így leszoktam róla.

Szerintem itt, a jobb önismeret eléréséhez nem szabad...


Vélemények?


2009. ápr. 12. 08:53
 1/7 A kérdező kommentje:
Természetesen utána elolvasom őket!
2009. ápr. 12. 08:54
 2/7 anonim ***** válasza:
77%

igen , mert ha nem olvasnám el, lehet ugyanazt válaszolnám, mint előttem 10en, és annak nincs sok értelme.

én nem vagyok befolyásolható :D

2009. ápr. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Nem mindig.De nem azért mert befolyásolna.Bármit is írtak elöttem a véleményem még az marad,ami.
2009. ápr. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Most nézem, hogy rossz helyre tettem fel a kérdést:-(

Ezer bocs!

Önismeretibe szántam:-(

2009. ápr. 12. 09:07
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem lehet megingatni és tökéletesen tisztában vagyok magammal szóval én elolvasom mindig az összeset :)

Azért is jó, mert ha akarok írni kb. 4 dolgot válasznak elolvasom az addig érkezetteket és mindjárt hozzájönnek még dolgok amikkel kapcsolatban nekem is meg kell nyilvánulnom és mindjárt írok 6-7 dolgot is :)

2009. ápr. 13. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, pontosan azért, amiért az előzők.
2009. ápr. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
nem mert ha trollkodok akkor elég csak a reakciókat az enyémre
2009. ápr. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!