Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Jó lenne, ha csak az pontozhat...

Jó lenne, ha csak az pontozhatna, aki ír is a kérdéshez?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon jó lenne, mert annyira idegesítő, hogy lepontoz valaki, de azt nem írja oda, hogy miért...
2009. ápr. 17. 18:47
 1/7 anonim ***** válasza:
96%

szerintem részben, mert akkor mésok nem bírnának plusz pontokat szerezni....

de amúgy nem rossz ötlet

2009. ápr. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Igen nagyon jo ötletnek tartom!
2009. ápr. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%

Jó lenne!

Ne csak ész nélkül pontozgassunk, hogy előrébb kerüljünk a toplistán!

Remélem most ezért lepontoznak az érintettek...:)

2009. ápr. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%
Lehet, hogy jó lenne, de nem hiszem, hogy emiatt odaírnák, hogy miért pontoztak le. Beír egy kötőjelet a válasz helyére, és már pontozhat is. A mostaninál biztos jobb lenne.
2009. ápr. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
Keveredés lenne, ha valaki pontozás helyett leírná ugyanazt, amit előtte már leírt valaki, vagy a hozzászólók elkezdenének egymással vitatkozni.
2009. ápr. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem nem, mert sokszor egy kérdésre csak egy válasz van és akkor ha az első beírja, hogy igen a többinek be kellene írnia, hogy: igen szerintem is. - szerintem is igen. stb. És direkt ki van írva a szabályzatban, hogy ne írjunk be olyat amit mát írtak előttünk, hanem a zöld kezecskét használjuk és pontozzunk.


Amúgy aki lepontoz az a kérdésnél sem fogja megindokolni, hogy miért. De úgyis tudod, hogy olyan pontozott le akinek ellentétes a véleménye a tieddel.


Szóval szerintem nem lenne jó. De egyébként nem rossz ötlet, és tényleg idegesítő, engem is lepontoznak és mostanában észrevettem hogy egyes kérdéseknél mindenki le van pontozva. Azért ez tényleg hülyeség. Én alig merek lepontozni, mert van amikor sok embert le kellene pontoznom és azt hiszem ezt majd meglátják a moderátorok és akkor kitiltanak mert azt hiszik direkt csinálom :D na mindegy.

2009. ápr. 19. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

A kérdezőnek honnan kéne tudnia, hogy egy válasz jó válasz volt-e, ha a kérdést azért tette fel, mert nem tudja rá a választ?

Az értékelés is segítség számára ennek eldöntésében.

2009. ápr. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!