Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért van annyi google-n...

Miért van annyi google-n keresni lusta ember GYIK-en?

Figyelt kérdés
Egy egyszerű rákereséssel választ kapna a gagyi kérdésére, de ehelyett kírja GYIKra, ha meg kioktatom akkor lehúznak 42%ra.
2011. szept. 20. 01:00
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem számukra ez óriási öröm, büszkék arra hogy most jól megmutatták hogyan kell a válaszolót lepontozni. Szerintem vannak akik csak ezért jönnek fel ide, másnap meg sorban állnak a segély osztásnál. Nem kell velük foglalkozni, nézz csak meg engem.
2011. szept. 20. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Itt az egyszerűbb emberek is ki tudnak bontakozni. Vagy úgy, hogy közhelyeket írnak, vagy úgy, hogy rápusztulnak a piros mancsra. Legjobb lenne, ha nem húznád fel magad ezen a százalék-mizérián, mert úgysincs jelentősége.
2011. szept. 20. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Néha én sem értem miért nem a googlet használják.

Viszont abból indulok ki,talán nem tudja érdemben használni ezért egyszerűbb ide írni.

Vannak kérdések amikor jó fél órát is el lehet keresgélni

bizonyos fórumok-alfórumaiban,hogy találjunk valami használható infót a kérdezőnek.

Másik kategória a pánik szerű kérdések,mikor "azonnali"választ szeretnének(ráléptem a telóra,bele tört a kulcs a zárba stb)

Valamint a kamu és "jópofa"kérdések-itt + szelektálni kell a válaszadással.

2011. szept. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
kössz az okos válaszokért, több ilyen emberre lenne szükség GYIK-en! :D
2011. szept. 20. 12:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert azok az emberek az életben is ilyenek. Probléma esetén legyen az akármennyire kicsi, vagy könnyen megoldható, az első gondolat ki tudna nekem segíteni, kit hívjak fel. Éltem együtt ilyen emberrel és amikor mondtam neki, hogy ha maga kezdené megoldani a problémát akkor sokkal életre valóbb lehetne, persze megsértődött. Itt nem csak megsértődnek hanem le is pontoznak.
2011. okt. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Van amikor olyat kérdeznek , ami olyan világos mint a nap.


36F

2012. ápr. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!