Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ha bármit megváltoztathatnál,...

Ha bármit megváltoztathatnál, törölhetnél, cserélhetnél itt, a gyakorikerdesek.hu-n, akkor mi (mik) lenne (lennének) azok?

Figyelt kérdés
2011. okt. 15. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Több témakör meg valami új design sem ártana és több válasz adó!Ja és a bu zi reklámok tűnjenek el!!
2011. okt. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Először is a moderátorokon változtatnék. Mert szerintem nagyon sokszor leszarnak dolgokat. Például egyszer a humor témakörbe feltettem egy kérdést, amiben volt egy YouTube videó, amit szinte rögtön kitöröltek azzal az indokkal, hogy

ne reklámozzak. De, ha

2011. okt. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%

-valaki direkt szemétkedik, szándékosan lepontoz valakit, és stb., azt meg persze le****ják. Vagyis én azt csinálnám, hogy minden moderátornak kiosztanám, hogy melyik témakörökben nézelődjön (pl.: egy mod.-nak 2-3 témakör) és akkor az össze troll, meg vérpistike ki lenne dobva innen.

Az oldal kinézetével nekem semmi gondom sincs, bár kicsit elavult.

De pl.: én kitöltetnék egy IQ tesztet regisztrációkor, hogy kiszűrjem a napi 13 db Lehetek terhes?-es kérdést.

A reklámokat nem tüntetném el, mivel abból jön a pénz az oldalnak. (bocs, hogy lemaradt a fele)

2011. okt. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nahát! Nem csak nekem jutott eszembe az IQ-teszt! De én még kiegészíteném szövegértéssel és helyesírás-ellenőrzővel is, hogy ne legyenek olyanok a kérdések meg a válaszok, hogy "Láta walaki hogy mien az amikór a bolttba meg alszik a tely?"
2011. okt. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Több témakör, kategória bevezetése, kiélősarok bevezetése, tehát aki csak megőrülni jár ide az ott kiélhetné magát, csinálhatna bármit szabadon, 21. századi kinézet, tele 3d-s effektekkel, válaszoknál egy válasz opció, tehát nem kellene kiírni új válaszban pl. hogy:

15:22!

Én úgy gondolom ezt, hogy ..., hanem egyből lehetne reagálni a válaszra, mint ahogy a vicclapon is van. Akkor lehetne beszélni is, nem csak írni, meghallgatni a másik véleményét, esetleg vitába szállni, de akkor át kellene menni a kiélősarokba, akkor képet is be lehetne szúrni a válaszba, nem kellene linkelni, akkor a kérdező maga törölhetné a kérdését vagy a bunkó választ, ami nem tetszik neki, meg persze eltűntetni innen a reklámokat. Nagyjából ennyi.

2011. okt. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!