Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mi ez a pontozás? Mire jó, és...

Mi ez a pontozás? Mire jó, és van hogy egy tök értelmes válasz le van pontozva. Miért?

Figyelt kérdés
2009. máj. 2. 16:23
 1/4 Avalanche ***** válasza:
100%
Engem a pontozás nem igazán érdekel (ha pontozok vagy jót, vagy semmit alapon teszem). Leírom a választ és ha egy embernek segítettem vele, már megérte, még ha lepontozzák 50% alá, akkor is. =)
2009. máj. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Mert NEKEM nem tetszik.
2009. máj. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De vannak olyan válaszok,hogy olyan nincs hogy tetszik nem tetszik...akkor? Unatkozol és lepontozod? =)
2009. máj. 2. 20:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nagyon ritkán veszem igénybe ezt a pontozós lószärt, mert nem látom értelmét. Eddig max 5x kattintottam. Olyankor pontozok fel, ha valaki számomra nagyon jó választ ad egy kérdésre, nem feltétlen az enyémre, vagy valami hasonlót ír le, mint amit én akartam. Lefelé nem szoktam. Gyerekes. Mindenki oltári gyerekes aki azon pattog hogy lefelé pontozzák.
2009. aug. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!