Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért nem változnak napok óta...

Miért nem változnak napok óta a pontjaim, ha pedig hasznosnak is ítéltek válaszaimat?

Figyelt kérdés
Igaz volt köztük amit kevésbé hasznosnak,így egálban lenne,és ezért nem vagy miért lehet?
2009. máj. 3. 10:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt vettem észre, hogy már kb. 1-2 hete nem változik az enyém, pedig ugyanannyi választ adok mint előtte, és gondolom a pontozási kedv sem változik egyik napról a másikra. Lehet hogy valamit változtattak a pontozási rendszeren? Vagy valami programhiba miatt nem adódik hozzá?

De ha én pontozom más válaszát az hozzá adódik az enyémhez. Szóval a pontozásért megkapom a pontomat.

2009. máj. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én múltkor feljegyeztem az állásom és megkaptam a pontjaimat rendesen.Ha viszont a listán nézem,azt írja ki,hogy változatlan az állás.
2009. máj. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%
Ha egy kérdéshez képet, ábrát stb. akarok mellékelni,hogyan tudom feltölteni?
2009. máj. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%

Én is azt vettem észrem, hogy nem változnak a pontok, vagy csak nagyon keveset emelkednek.

Naponta nem kapok csak 1-5 pontot. Gondoltam arra is, hogy mióta a Top 50-ben vagyok, kevesebbet kapok, de szerintem ez hülyeség, mert a pontozás egyformán érvényes mindenkire.

Lehet, hogy rendszerhiba, vagy csak a pontozási rendszer változott volna? Jó lenne egy adminisztrátort is megkérdezni...

2009. máj. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
59%
mii?? miről beszéltek? ilyen is van? mert én csak kérdéseket és válaszokat irok, és ha valakinek hasznos vagy nem hasznos a válasza, akkor az arra megfelelő kezet nyomom be...vannak itt pontok is?? mI???
2009. máj. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!