Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » A gyakorikérdéseken miért nem...

A gyakorikérdéseken miért nem azt pontozzák sokan, hogy egy válasz mennyire volt hasznos-e vagy sem?

Figyelt kérdés
Ha például valakinek a véleményét kérdezik valamiről, ő meg leírja, de nem értenek vele egyet, akkor lepontozzák, de csak mert nem értenek egyet vele, pedig a kérdés hasznos volt, mert ő leírta véleményét..
2011. okt. 26. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert ennek a pontozásos baromságnak semmi értelme nincs. A sok troll úgy érzi a f@szbúkon van, hogy "lájkol", vagy "nemlájkol" valamit.
2011. okt. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezen nem tudok mit magyarázni, ezáltal leszarom nekem mit pontoznak...

De igazad van, sok ilyen BORNYÚ van az oldalon.

2011. okt. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
87%

Ez a fajta különbségtétel meghaladja sokak képességét.

Ezért is fordulhat elő, hogy valaki felteszi a kérdést: melyik a legszebb keresztnév? akkor ha válaszként Tihamért mondok, az tuti le lesz pontozva, pedig nem offoltam, kicsit sem.

2011. okt. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerintem a válaszaitok nem voltak nem hasznosak :D
2011. okt. 26. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!