Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » A gyakorikerdesek.hu emberei...

A gyakorikerdesek.hu emberei miért nem törlik a sok kamu kérdést?

Figyelt kérdés
Nem tudom ti hogy vagytok vele de engem nagyon idegesít (pl. a szerelem, szex témakörben) hemzsegő rengeteg kamukérdés amit gondolom az unatkozó kamaszok agyalnak ki. Ezeket miért nem törlik ki? Mert olyan sok munka van vele?
2009. máj. 14. 14:17
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Szia!


Nem azért.Elméletileg itt bárminemű kérdést feltehetsz , még azt is hogy " Tudjátok , miért vettem ma fel kék bugyit?" és az is megjelenik. Akkor tiltanak le kérdést sztem , ha az eleve trágár, ocsmány szavakat tartalmaz; vagy valakit konkrétan rágalmaz ; vagy ilyen válaszok jönnek rá.

2009. máj. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%

pl ez a kérdés is simán törölhető lenne a fontosságát tekintve...

Mégis kint marad és még válaszolnak is rá. Tehát jó hogy van.

2009. máj. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%

Főleg az idegesít, hogy a moderátor többször azzal az álszent dumával jön, hogy ezt az oldalt tudásbázisnak szánják, de hagyják az olyan kérdéseket, aminek semmi haszna ("hány éves vagy?", "mikor születtél?", "mi a horoszkópod?", "Itt fogyasztod vagy elviszed?" "Mikor vettél utoljára levegőt?")

A kérdésekhez viszont nem csináltak egy rendes keresőt, így amiről tudom, hogy volt régebben kérdés, azt sem tudom sokszor megtalálni. Gondolom a lap tulajdonosa saját maga csinálja, mert ilyen munkáért engem már rég kirúgtak volna.

2009. máj. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%

Mert ha az általuk kamunak ítélt kérdéseket törölnék, az cenzúrának számítana. Olyan szabály megalkotni pedig igen nehéz, ami hajszálpontosan eldönti, melyik kérdés kamu és melyik nem. Mert soknál ugyan egyértelmű, de nem mindnél, és ez utóbbi kategóriára hivatkozva az előbbi képviselői (joggal) kiabálnának.


Kuksi itt: http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdesek.. [Vagy meglehet, hogy már ott is összefutottunk? :) ]

2009. máj. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
81%
Ez most is egy cenzúrázott weblap, akkor miért ne lehetne. Volt már olyan, hogy kamu kérdést töröltek, csak nem jellemző.
2009. máj. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!