Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Nektek is már-már "második...

Nektek is már-már "második otthon", egyfajta klub a Gyakorikérdések.hu?

Figyelt kérdés

Nekem igen. Már május óta tag vagyok és egyre jobban megszerettem a GyK -t. Van itt humor, dráma, rémisztés, nevetés, beszélgetés, eszmecsere, tanácsadás, leoltás és dicséret, minden! A GyK 2006 óta, azaz körülbelül 5 éve van az interneten, és úgy gondolom, hogy ha valaki nem is volt a kezdetektől fogva tag, azért itt egy elég rendes közösség kovácsolódott össze. Habár nem látjuk egymást, tudunk együtt nevetni és együtt oltogatni egymást - sőt olyat is láttam, hogy valakik szó szerint összeverekedtek! :) Legyünk 2012 -ben is ilyen összetartóak! Azt hiszem a GyK megérdemel egy tapsot. (Aki tapsol, az írja kommentben, hogy "taps" :D)

Ti mit gondoltok az oldalról?


2011. dec. 4. 21:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
24%
fuck off
2011. dec. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 joe90210 ***** válasza:
56%
Taps.De sajnos itt is sok a kb. 10 éves nethuszár,akik név nélkül és mindenféle következmény nélkül elkezdenek anyázni,elküldenek melegebb éghajlatra,vagy rosszabb esetben meg is fenyegetnek.Engem a múltkor életveszélyesen megfenyegettek itt a GyK.-n,amikor elhatároztam,hogy feljelentem a Netrendőrségen,de mire odáig jutottam volna,a moderátorok törölték a hozzászólását.De mindettől eltekintve a többség tényleg segítőkészen áll a kérdésekhez.Egyébként én is itt lógok napi 2-3 órában.További szép napot.
2011. dec. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 /Anita_'94/ ***** válasza:

Függő lettem én is :D

Képes vagyok még suli alatt is itt lógni. Nyomkodom a pad alól ezerrel.

2011. dec. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én tudok a kezdettekről beszélni.


Először is nem volt ennyi tizenéves.

Nem volt ennyi ilyen kérdés ,hogy : ""Teherbe eshetek""

Meg ilyenek se: ""Gáz X évesen szűz lenni?""

Meg ,hogy : Nem volt ennyi helyesírási hiba:

De ez is jó ami most van.

Nem volt régebben ennyi mosolygó fej az írásokban:

Gondolok ilyenekre: "":-D ; :( ; :) , meg ilyenek se

"" XD ; :-P ; LOL ;

Meg akkoriban normális kérdések .

Én meg figyeltem a GYK társadalmat, birodalmat, közösséget!

És rossz úton halad a NEMZETI GYAKORIKÉRDÉSEK TERV segíthet amit én dolgoztam ki az ilyen "Trol nevezetűek ellen"

2011. dec. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
én kb fél évvel ezelőtt léptem be először, próbáltam a tudásommal segíteni annak akinek tudtam, és figyelmesen olvastam a normális hozzászólásokat, amikről kevesebbet tudtam... de ráuntam a sok trollra, úgy hogy múlt hétig nem is néztem fel, de végül is naponta sok szemét között néha találok értelmes kérdést, értelmes válaszokkal, ahova én is értelmesen tudok írni, viszont ha troll kérdést tesznek fel, néha nem tudom megállni, hogy én is ne troll módban válaszoljak...
2011. dec. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én mostanában kezdem egyre jobban megutálni, mert egyre több a troll
2011. dec. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Hát hogy is mondjam, én két dolgot szoktam itt csinálni:

1.)segíteni becsülettel az embereknek és általában elégedettek a válaszaimmal

2.)fogom a fejem a sok hülyeségen, amiket kérdeznek egyesek, és megkérdezem magamtól "hová kerültem én?!". Biztos mindenki tudja, miről beszélek.


Amúgy jó oldal, szeretem, jó, hogy van sok segítő kész ember is itt.

2011. dec. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
43%
Nem kell megsértődni a vicces beírások miatt!Ha nem lennének akkor olyan lenne itt mint a parlamenti közvetítés.
2011. dec. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Engem egyre jobban idegesít az itteni légkör. Sokan kihasználják az anonimitást, és név nélkül fröcsögnek, terjesztik a hülyeségeiket, szándékosan provokálnak. Ha ezek nem lennének, jobb lenne, de így elég rossz. De amúgy szeretem, mert sok dolgot itt tudtam meg, és bőven vannak még normális emberek. Kár, hogy a provokátorokat nem lehet kitiltani a francba.

*lagymatag taps*

2011. dec. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Semmi humorérzéked nincs utolsó.
2011. dec. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!