Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » GYIK

A kérdés

Lehet olyan kérdést kiírni, amiben arra kérdezek rá, van-e olyan ember, akivel itthon már nem kapható, külföldről beszerezhető terméket tudnék behozatni, vagy ez már apróhirdetésnek minősül?

Azért kérdezem, mert a kérdéskiírással kapcsolatban olvastam ezt a szabályt:

"Ne használd apróhirdetésre honlapunk, vannak az interneten erre szakosodott weboldalak, ahol ezt megteheted, itt nem."

Csakhogy engem eleve az érdekelne, van-e ebben ráció, van-e egyeltalán olyan, aki ilyesmivel foglalkozik, illetve egyszeri alkalommal foglalkozna. Nem akartam "élesben" kiírni a kérdést, ezért elsőnek csak arra kérdezek rá, szabad-e ilyet kiírni.

Keress kérdéseket hasonló témában: gyik

2012. jan. 5. 03:11  Privát üzenet  

A válaszok
Trükkös vagy, most mégis itt a kérdésed.

A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2012. jan. 6. 12:34 Privát üzenet
előzö miről beszélsz a terméket meg semmi olyat nem írt ki

A válaszíró 40%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2012. jan. 12. 17:51 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A moderátorok nem unják azt a sok sz*r kérdést elolvasni? Nincs tele a tökük minden ember problémájával?
Miért van annyi google-n keresni lusta ember GYIK-en?
Észrevettétek, mennyi kötekedős, rossz indulatú ember van itt?!
Valahogyan ki lehet listázni egy adott ember válaszait itt, Gyakorikérdéseken?
Tényleg ilyen rengeteg a rosszindulatú ember ezen az oldalon, vagy rosszul vettem észre?
Miért van ennyi kötözködő ember itt?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések a GYIK rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!