Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mért nem csak a kérdező...

Mért nem csak a kérdező értékelheti a választ?

Figyelt kérdés

Hisz ő kérdez, ő dönti el hogy számára hasznos volt-e vagy nem. Nem a többiek kérdezték. Ha a kérdezőnek hasznos volt, akkor hasznosra ítéli de a sok bunkó meg lepontozza és ezért lesz kevés %.


De most komolyan... Nem az lenne a jogos? Az számít hogy a kérdezőnek sikerüljön amit kérdez és akkor felpontozza ha nem jó a válasz akkor le... Mások meg ne avatkozzanak bele, mert a kérdező dönti el hogy hasznos volt-e mert ő kérdezte...


Ti hogy vagytok vele?


2009. máj. 26. 13:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van,én is jobban szeretném azt a verziót,mert sokszor azt látom más belekontárkodik az értékelésbe,de a saját véleményét meg nem írja meg.
2009. máj. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
jogos én is bevezetném ezt a verziót..
2009. máj. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
jó ötlet. utálom, mikor számomra hasznos válaszokat lepontozzák. amit még nem kedvelek, az az, mikor véleményt és nem tanácsot kérnek, és lepontozzák. ennyit a szabad véleménynyilvánításról...
2009. máj. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez jó ötlet de az a buktatója hogy a kérdező azért tesz fel kérést hogy választ kapjon rá. Most ha például azt kérdezi hogy: Büntetés nélkül megúszhatok egy gyilkosságot?

Akkor válasz lehet az is hogy igen vagy nem. Aki azt válaszolta hogy nem akkor az válaszol"jól" de mi ezt tudjuk de a kérdező nem. Aki azt válaszolta hogy igen az meg rosszul. Most ha akkor melyiket értékelje hasznosnak. Ő azért kérdez hogy tudja meg a választ. Húú remélem tudni fogjátok értelmezni mit akartam.:D

2009. máj. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne szerencsés, hiszen a kérdező épp azért teszi fel a kérdést, mert nem tudja a helyes választ, tehát azt sem biztos hogy el tudja dönteni, hogy a kapott válaszok közül melyik a hasznos. Ráadásul sokszor a neki nem tetsző válaszokat akkor is lepontozza, ha éppen azok tartalmazzák a megfelelő megoldást, csak éppen fáj az igazság...
2009. máj. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm szépen utolsó válaszoló hogy az én gondolkodás módomat szebben, érthetőbben leírtad!:)Utolsó előtti voltam.
2009. máj. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%
Egyszerre írhattuk, még nem láttam a te válaszodat.
2009. máj. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is úgy kellene!
2009. máj. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

2009-05-26 14:50

2009-05-26 14:52

Igazat adok nektek, logikus! :)

2010. jan. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!