Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért nem használjátok a...

Miért nem használjátok a Keresés funkciót, mielőtt írtok egy új kérdést?

Figyelt kérdés
Pont ma láttam, hogy minimum 20 kérdés így szól: "Mikor jelenik meg a Sims 3?"
2009. jún. 1. 11:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

írd be keresőbe h.Alkonyat letöltés--(Twiglight,STB..)megdöbbentő eredmény

:o


nem értem én se. én mindig több kulcsszóval is rákeresek a kérdésemre hátha...mellesleg elvileg nem is írható ki olyan kérdés ami mÁr volt,mert az oldal figyelmeztetést küld...elvileg..de ez kijátszható,ha furfangosan teszed fel a kérdést,más szavakkal...de sokan erre se képesek...tisztelet a kivételnek..



olyan már Fordult elő velem is h.volt az enyémhez hsonló kérdés de arra nem vagy csak kevés/haszontalan válasz jött.nekem meg nagyon kellett volna a válasz.ebben az esetben végülis érthető..:)

2009. jún. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
#Twilight bocsi:)
2009. jún. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Mert ált. a kérdésekre akkor válaszolnak, amikor frissek, később nem nagyon. Nem árt többször kiírni, mert lehet hogy több és jobb válasz érkezik. Persze témája válogatja
2009. jún. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
hát azért mert nem fogok millió egyszáz kérdést végig nézegetni mire rátalálok arra amit én szeretnék feltenni.különbenis ugysincs ugyanolyan kérdés mint az enyém és itt most nem a sims 3 ra meg az alkonyatra gondolok.
2009. jún. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

És sok kérdés előtt miért nem használják a gooogle-t???

Ott ülnek a net előtt könyörgöm...

2009. jún. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az a megdöbbentő számomra, hogy amikor beírod a kérdést, amit fel akarsz tenni, akkor kiad vagy 6 hasonlót, hogy hátha möze van a Neked való is, de sokan átlépnek ezen és huszadszor is megkérdezik, hogy milyen színű a szemed. Szerintem pontokat gyüjtenek, mindegy mit, de kérdezni kell. Ennyi.
2009. jún. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!