Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Nem semmi ez a pontozás!Ez...

Sókristály kérdése:

Nem semmi ez a pontozás!Ez valami hadjárat lenne?

Figyelt kérdés

Tegnap regisztráltam újra ezen az oldalon, mert az első felhasználónevem elszállt. Ne kérdezzétek miért, új e-mail címet is csinálnom kellett :-(

Néhány sablon kérdésre válaszoltam, plusz egy olyanra, ahol a kérdező hosszan szoptató anyukáktól kért sztorikat.

Ma már csak 64%-on állok.


2012. ápr. 21. 09:30
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
2012. ápr. 21. 09:31
 2/30 anonim ***** válasza:
És melyik voltál te ?
2012. ápr. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
47%

Jó tanács ha hosszasan szoptatsz akkor soha ne írj kommentet... ugyanezért csökkent le az én százalékom is...


A szoptató és a nemszoptató anyukák véleménye soha nem közelít egymáshoz és sajnos sokszor már csakazértis lepontoznak.

2012. ápr. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

Elsőnek: Sókristály voltam a válaszokban is, mint itt a kérdésnél.

Másodiknál: Igazad van. Most csak azért akadtam ki ezen, mert ezt nem pro és kontra érvekről szólt, csak történeteket várt a kérdező.

2012. ápr. 21. 09:42
 5/30 anonim válasza:
96%
Pont ezzel kapcsolatban akartam kiírni egy kérdést én is. Tudom, nem a százalék számít, de annyi helyen látom a lepontozásokat (nem csak a magamét). Gondoltam megnézem már van-e benne logika. Semmi. Két egyforma válasz, egyik lehúzva, másik nem. Ellentétes válaszok a sárga földig lepontozva. Néha már azt gondolom, van olyan, aki olvasás nélkül kattogtat a kommentekhez tartozó piros kezecskékre.
2012. ápr. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
88%
Tudom, hogy történeteket várt, én is küldtem egyet :)
2012. ápr. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim válasza:
94%
Ne törődj vele, engem egyszer lepontoztak azért, mert leírtam, hogy peteérés után 3 nappal még nem fontos tesztelni. :))))
2012. ápr. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

Bocsi , nem vettem észre a Sókristály jelzőt !



Én szinte soha nem figyelem a pontozást !


Sőt , úgy vettem észre , hogy aki kb. 60-80% pont között van , sokkal értelmesebb válaszokat ad , mint a fölötti !


Van aki azt írja , amit a kérdező hallani akar , mert " nagyon " számít , hogy jó ponton stagnáljon !!


Én nem tartozom ezek közé , a véleményemet szoktam leírni , szinte mindig a válaszaim mellett 100 % -ban hasznos jelző van , de még is 66 % -on állok !


Nem zavar , nem is azért írok , hogy mindenkinek megfeleljen a válaszom,


Viszont tudom , hogy akkor csúszok lejjebb, ha valaki " belém köt" Én meg leállok szócsatázni ,

Hát ez van , de védelmemre szóljon, hogy soha nem Én kezdem!! :-))


Én nem változtatok rajta, mert akkor magamnak hazudnék !

Ennek meg nem lenne sok értelme !


Szerintem ne is foglalkozz vele, nem ez a mérvadó, persze egyesek szemében egy kiinduló pont , de nem ez dönti el , hogy mennyire hasznos a válaszod !


Persze az 50 % körüliek , folyamatosan bebizonyítják , hogy képtelenek többre vinni , minden szavukkal ezt alátámasztva!! :-))))))

2012. ápr. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Köszi a hozzászólásokat. Azért keseredtem neki egy kicsit, mert én is nagyon oda szoktam figyelni arra, hogy csak normális, pontos válaszokat adjak. Nagyon sokszor volt olyan, hogy ezerrel osztották a kérdezőt, és próbáltam csitítani, vagy legalább az élét elvenni a támadásoknak, mert szerintem semmi sem fekete, vagy fehér, vannak árnyalatok is. Sokszor kapok emiatt privát köszönő sorokat a kérdezőktől, de a pontjaim meg ennyire szánalmasak már egy nap után.

Másfél éve válaszolgatok ezen az oldalon, tegnapi a régi felhasználónevemmel stabil 86%-on álltam. És most egy kérdés miatt leestem 64%-ra, és ez azért gáz.

Leírjam, hová lett a régi felhasználónevem?

Tegnap sikerült rövidzárlatot összehoznom az agyamban. Elfelejtettem a jelszavamat, az e-mailes jelszóval együtt.

Az alternatív e-mail cím meg már nem is létezik. Így mindenhol 0-ról indulok :-(

2012. ápr. 21. 11:01
 10/30 porcukormókus válasza:

Engem ez a pontozásos történet nem nagyon szokott érdekelni, csak ritkán nézem meg, hogyan állok, és pontozni is ritkán szoktam.

Engem inkább az bánt, ahogyan itt néhány anyuka válaszol. Pont tegnap tettem fel egy kérdést egy névvel kapcsolatban, sejtettem is, hogy az ízlésem nem fog egyezni a nagy átlagéval, és ezzel nincs is semmi problémám. A kérdés nevezetesen az volt, hogy hogy tetszik az Uzor név. Erre jött egy válasz, hogy attól hogy a fiamat például Bátornak nevezném, attól még lehet sunyi kis beszari alak lesz, ne erőltessem ezt a ritka nevet. Vagy egy másik anyuka: ilyet még a kutyájának sem adna. Vagy szintén egy másik; a fiam azt fogja gondolni, hogy nem szeretem és nem vártam. Ezek nagyon sz@rul estek.

Tőlük is elég lett volna egy "nem tetszik" vagy "szerintem csúnya név", mint a többi normális anyukától.

2012. ápr. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!