Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Nem semmi ez a pontozás!Ez...

Sókristály kérdése:

Nem semmi ez a pontozás!Ez valami hadjárat lenne?

Figyelt kérdés

Tegnap regisztráltam újra ezen az oldalon, mert az első felhasználónevem elszállt. Ne kérdezzétek miért, új e-mail címet is csinálnom kellett :-(

Néhány sablon kérdésre válaszoltam, plusz egy olyanra, ahol a kérdező hosszan szoptató anyukáktól kért sztorikat.

Ma már csak 64%-on állok.


2012. ápr. 21. 09:30
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

Előző vagyok akit nem érdekelnek a pontok !


És most kérdezek !!


Még ezek után is érdekel a pontozás ??

Görcsösen ragaszkodtál a stabil 80x pontodhoz és egy kérdésen elcsúsztál !

Látod , hogy nem befolyásolhatod???

Nem rajtad múlik

Attól meg hogy visszakapd a pontokat , nehogy már kétszínüsködj !!!


Írd azt amit te is tennél , .........persze bizonyos kereteken belül ( de ezt úgy is tudod).

Olyan tanácsokat adj , ami szerinted is helyes !!!

Ne másnak akarj megfelelni , HANEM ÖNMAGADNAK !!!


Itt senki sem ismer senkit , akkor mitől lennél több , attól a 80 ponttól???


És most szánalmasnak érzed magad???

Ez butaság , szépen fogalmazva!


Én jobban érzem magam ettől a 66 %-kal mint amikor 87% volt.



87% -kal nulla még magamnak is hazudtam , akkor minek írni ??

Nem is elégített ki az írogatás , hiszen nem Én voltam!

66% .-kal jól érzem magam , bár tényleg nem nézem a pontokat, csak azt , hogy leírom amit szívből gondolok !!

( és itt most nem trágárságra kell gondolni . Az nem az Én műfajom )


szerintem , kár ezen mérgelődj , csak magadat bünteted .

Rosszul esik ?Minden bizonnyal, megértem , de ez van egyhamar nem tudsz ezen változtatani !

Hamar leesnek a pontok , lassan kúsznak csak vissza!

2012. ápr. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
Milyen pontozás?
2012. ápr. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
jobb alsó sarok !
2012. ápr. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
13:32!
2012. ápr. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

Nem 86%-ról estek le a pontjaim. Másfél év alatt annyi kérdésem jött össze, hogy egyszerűen egy-egy kérdésnél hiába értékeltek le, az nem változtatott a %-omon. Az döbbentett meg, hogy 1 nap alatt új felhasználónévvel (leírtam, miért lett új), leestem 64%-ra.

Nem szoktam pontokért, megfelelésből válaszolni. Csak arra a kérdésre írok, ahová korrekt választ tudok adni. De az tény, hogy mégha gáznak érzem is a kérdező álláspontját, soha nem mocskoskodtam, csak próbáltam megérteni, miért úgy gondolja, aztán onnan folytattuk a "beszélgetést".

A neves kérdések pontozása engem is kiakaszt. Hogy a viharba lehet hasznosnak, vagy nem hasznosnak értékelni pl. egy olyan kérdésre adott választ, hogy "Mi a kislányod/kisfiad neve"? Döbbenetes.

Mindegy is az egész. Nyilván folytatom úgy, ahogy eddig csináltam, csak attól tartok, ilyen értékeléssel hitelemet veszítem.

2012. ápr. 21. 14:32
 16/30 anonim ***** válasza:
Az értékelősdi az ostobák mentsvára, a bunkók fegyvere, és mindkettejük önigazolása.
2012. ápr. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim válasza:
Elolvastam a vitatott kérdést, és bár nem tartom jónak a hosszas szoptatást, eléggé furcsának érzem édesanyák kedves emlékeit a gyermekeikről lepontozva látni. Érthető, hogy miért nem számítanak a pontok, de ettől függetlenül azt hiszem, van, amit tiszteletben kell tartani.
2012. ápr. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 porcukormókus válasza:
Szia! Megint én vagyok. A neves kérdésnél úgy lehet hasznos vagy nem hasznos a válasz, hogy sikerül-e konkrétan a kérdésre válaszolni. Azóta visszanéztem rá, megint kaptam hideget-meleget, és ott is megtaláltak ezzel a lepontozással. Mintha csak a kérdező küldhetne piros kezecskét...
2012. ápr. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

Én a 10%-tól kérdezném , hogy sikerült ezt összeszedned ??


Én még nem nagyon találkoztam 45 % alattival !

Így kezdődig a pontozás vagy mi?

Nem emlékszem !

2012. ápr. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:

Kedves 17-es!

Pontosan erről beszélek. Itt emlékekről, történetekről volt szó. Ha valakit zavar ez a téma, már a kérdés alapján tudhatta, hogy neki nem tetsző dolgokat fog olvasni, tehát ha megnyitotta, és válaszolt , akkor csak a kötözködési vágy, ill. a lepontozás vezette.

Ha az lett volna a kérdés, hogy helyesli-e a hosszan tartó szoptatást, akkor megértettem volna, hogy ír, de így tényleg nem értem, mi keresnivalója volt ott. Hiszen nem a kérdésre válaszolt.

Tudom, hogy vannak vitatott témakörök, de azt gondolom ezekről is lehetne kulturált hangvételben, a másik sértegetése nélkül.

Te például nem tartod jónak a hosszan tartó szoptatást, miközben én nagyon szerettem. Elmondhatod az érveidet, hogy mi vele a problémád, én pedig elmondhatom, nekünk miért volt jó. Miért kell ezt alpári stílusban megvitatni. Te valószínűleg onnantól sem fogod jónak tartani, nekem meg ugyanúgy kedves emlékeim fognak maradni. De legalább megismerjük a másik tábor álláspontját, és ennek az oldalnak pontosan erről kellene szólnia.

Kedves 18-as!

Kétféle neves kérdés szokott lenni. Az egyik, amikor megkérdezik, hogy Mi a gyereked neve. Azt gondolom, erre nem lehet haszontalan választ adni. Mert ha tetszik név, amit írnak, akkor esetleg felveszem a listára, ha nem, akkor nem.

A másik kategória az általad feltett kérdés. Figyeld meg, hogy nagyon ritka, amikor helyeselnek egy névnél. Pedig attól sokszínű a világ, hogy mi magunk sokfélék vagyunk.

Én egyszer kíváncsiságból rákérdeztem a gyerekeim nevére, hogy mit szólnak hozzá. Nem írtam le azonnal, hogy már több, mint 10 éve viselik a gyerekek, kíváncsi voltam, milyen vélemények jönnek. Hát kaptam eleget, mit mondjak. Utálni fognak érte a gyerekeim, csúfolni fogják Őket, stb..

Amikor leírtam, hogy már nagyok, és bizony nagyon szeretik a neveiket, sőt a környezetünkben több szülő is jelezte, hogy mennyire jól sikerült a névválasztás, akkor indult igazán az ereszd el a hajam. Pedig az idő engem igazolt. Az ember érzi, melyik név az igazi születendő gyermekének, és szerintem ritkán fogunk mellé.

2012. ápr. 21. 20:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!