Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Nem lenne jobb, ha a rossz...

Nem lenne jobb, ha a rossz helyre került kérdéseket a felhasználó is át tudná pakolni a megfelelő kategóriába?

Figyelt kérdés
Velem is előfordult már, hogy hiába túrkáltam a kategóriák között, nem találtam megfelelőt. Miután meg felraktam a kérdést, találtam jobb kategóriát. Miért nem változtathatunk a kategórián?
2012. máj. 8. 15:26
 1/6 A kérdező kommentje:
bocs a szóismétlésért...
2012. máj. 8. 15:26
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem lenne jobb. A felhasználók ne akarjanak variálni, mert a többségük nem alkalmas erre. Ha a kérdésedet rossz helyre raktad, akkor megkéred a válaszadókat, hogy jelentsék a kérdést,
2012. máj. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a kérdés kiirása elött kell végigtúrni a kategóriákat és probléma megoldva. az emberi figyelmetlenséget nem kell figyelembe vennie az oldalnak
2012. máj. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igaza van az előzőeknek. Plusz azt is hozzátenném, hogy jellemző, hogy népszerű kategóriába tesznek nem odaillő kérdéseket, azért, hogy hamarabb választ kapjanak. Emiatt sem lenne előnyös, mert inkább azt okozná ez a rendszer, hogy mindenki a legforgalmasabb kategóriába sorolja a saját kérdését.
2012. máj. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igazatok van, jogos. Én magamból indultam ki, csak arra gondoltam, hogy mi van, ha tévesztek. Abba nem is gondoltam bele, hogy ezzel vissza is lehetne élni.
2012. máj. 9. 12:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik az ötlet, velem is előfordult már. Pl. Úgy lehetne megoldani hogy öt percig (csak mondtam egy példát) egyszer át lehessen rakni más kategóriába a kérdést. Aki meg visszaél ezzel azt úgyis le lehet tiltani.
2012. máj. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!