Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » "Rossz helyen tettem fel Egy...

"Rossz helyen tettem fel Egy kérdést" ezért az Adminisztrátor olyan kategóriába rakta át ahol mióta ott van nem jönnek rá válaszok. Valaki segítene?

Figyelt kérdés
Szóval légyszíves segítsetek vagy Adminisztrátorokat is várok, hogy megbeszéljük. :(
2012. jún. 8. 13:36
 1/4 anonim ***** válasza:
43%

A kérdést oda rakják, ahol a helye van. Ez ellen fellépni felesleges, mert pont annál akarsz reklamálni aki kitalálta és elvárja hogy betartsák ezt a szabályt.


Elég nagy káosz lenne, ha mindenki ott tenné fel a kérését ahol sokan vannak, nem ahová a téma szerint illik. Így is vannak olyan témakörök, amiket már vegyítenek, és nem mindet rakják át.

2012. jún. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A kamaszok kategóriába raktam a kérdést ami az oda járó gyerekekhez szólt így a kérdésemet átrakták máshova ami más szempontok szerint megfelelő ugyan de a válaszadást akadályozza
2012. jún. 8. 21:04
 3/4 anonim ***** válasza:
39%

"A kérdést oda rakják, ahol a helye van."


Bár így lenne. Az utóbbi időben sajnos inkább hagyják, ahol van, ha nem oda való, akkor is. A kérdező kivétel.

2012. jún. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
78%

Az is igaz, amit a második kedves hozzászóló a kategóriák szemet szúró, értelemzavaró keveréséről ír - A harmadik állításáról azért nem tudunk meggyőződni, mert nem ismerjük a szóban forgó kérdést -, de kommentje ismeretében a kérdés kedves kiírójának reklamációját a magam részéről teljesen jogosnak tartom.

- A kérdés nem kívánt kategóriába történő áthelyezésének megakadályozására - tapasztalatból - az alábbi javaslataim lennének:

--Az apró betűsben kérd meg a moderátorokat, hogy a szokással, logikával ellentétben, kérdésedet ebben a kategóriában jelentessék meg. Ha a sok százezer kommentet, választ ellenőrzés céljából, önmaguktól nem is olvassák el, a kérdés kiírásakor a kérdés vastag- és apró betűs részeit még igen.

- Arra próbállak rávenni, hogy a cél érdekében szegjél szabályt, és - a szöveg, a szórend kicsi változtatásával - írd ki újra a kérdést, esetleg úgy, hogy a fenti módon kéred a moderátorokat, hogy feltétlenül hagyják abban a rovatban ahova eredetileg szántad!

-- A harmadik megoldás csak abban az esetben sikerül, ha már érkezett válasz, tehát a kérdést, elolvasták, illetve újraolvasták, mert kíváncsiak mások hozzászólására is. Egy eredetileg a "családi kapcsolatok" kategóriában kiírt kérdésemet, mivel az a "jog" szót is tartalmazta, átrakták a "jog" kategóriába. Értetlenkedő hozzászólóknak kommentben hívtam fel a figyelmét, hogy eredetileg nem ide szántam, csak átkerült ebbe a kategóriába. Vagy a moderátorok olvasták vagy a kérdés olvasói hívták fel a modik figyelmét arra, hogy rossza kategóriában van, de - csodák-csodája - visszakerült a "családi kapcsolatok" kategóriába. Megjegyzem, ez valószínűleg nagyon egyedi eset.

- Nyilván ara is van lehetőség, hogy e-mail-ben - a címet valahol biztosan megtalálod - kéred a moderátorokat, hogy tegyék át a kérdésedet a kívánt kategóriába.


Valamelyik "képtelen" ötletem csak megvalósítható!

Járj szerencsével!

2012. jún. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!