Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Volt már olyan, hogy csak...

Volt már olyan, hogy csak azért nem válaszoltál úgy ahogy szerettél volna egy kérdésre, hogy ne pontozzanak le?

Figyelt kérdés
Engem személy szerint nem érdekel a lepontozás, elmondom a véleményem, ha vkinek ez nem tetszik, az nem érdekel...
2009. júl. 3. 16:30
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
engem sem érdekel a lepontozás, elmondom a véleményem.
2009. júl. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
nem volt. mindig úgy válaszolok, ahogy akarok. a lepontozás meg.. pff... :]
2009. júl. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
háát, ha már a pontozástól is félsz..hm..
2009. júl. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Mindig leírom a véleményem.. sose néztem még meg, hogy lepontoztak-e.
2009. júl. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%
Hogy tudom megnézni hogy lepontoztak? Éneddig megírtam a véleményemet.Fogalmam sincs hogy van a lepontozás.
2009. júl. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
nem, de mostanában egyra gyakrabban érzem úgy, hogy teljesen felesleges ez az egész, mert úgyis a hülyeség dominál.
2009. júl. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%
Nem, inkább azért, mert hiába írod le sok helyen a véleményed, úgysem érdekel senkit, csak tolják a lepontozást, állítom hogy végig sem olvassák néhányan. Gondolok itt pl a politikai kérdésre, valamenyik tábor úgyis le fog pontozni. Tudod ha van rajtad sapka azért, ha nincs akkor azért.
2009. júl. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
83%
nekem is eszembe jut hogy na most ezert mit fogok kapni de csakazert is leiirom :P nem rettenek vissza egy kis lepontozastol :)
2009. júl. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
azért vagyok itt, hogy a véleményem elmondjam, nem azért, hogy fennebb kerüljek a toplistán
2009. júl. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ugyan. Szerinted, aki igen, az majd pont beírja ide? Álszentek járnak csak ide.
2010. aug. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!