Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hol és hogyan lehet adatokat...

Hol és hogyan lehet adatokat módosítani?

Figyelt kérdés

1. Ha korábban feltettem egy kérdést, és azt állítottam be, hogy NE kapjak értesítést új válasz érkezésekor, akkor ezt később meg lehet változtatni? Ha igen, hol/hogyan? Ha bemegyek a Hírlevél menüpontba, ott csak annyit tudok beállítani, hogy minden kérdésemmel kapcsolatban jöjjön mail. De azt nem lehet utólag változtatni, hogy csak 1-2 adott kérdésnél ezt módosítsam?


2. "A hírlevélre való feliratkozáshoz nem kell mást tenned, mint kiválasztanod, hogy mely témák azok, amik érdekelnek." - hol választom ki?


2009. júl. 10. 08:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem a Hírlevél menüpontban tudsz változtatni, hanem egyenként a kérdés alatt. A menüben ott vannak a Kérdéseid, amit feltettél, ha megnyitod, alatta ki lehet választani, hogy akarsz-e választ kapni.

A hírlevelet viszont nemrég megváltoztatták, úgy tudom, már nem lehet külön témákat kijelölni.

2009. júl. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!