Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Más is járt így?

Más is járt így?

Figyelt kérdés

Kiírtam egy kérdést, és bejelöltem, hogy e-mail értesítést kérek, ha (új) válasz érkezik rá. Nem kaptam, így elfogadtam, hogy ezen a fórumon nem kapok választ a kérdésemre.


Egy idő elteltével ismét beléptem az oldalra, mert újabb kérdést szerettem volna feltenni, és meglepetten tapasztaltam, hogy több napon keresztül, több válasz is érkezett, de azokról értesítést nem kaptam.

Megjegyezném, hogy nem ez volt az első eset.


Természetesen sem az aranygyűrű nem esne le a kezemről, az időmbe is beleférne, hogy néha érdeklődjek, de amíg korábban mindig kaptam értesítést, ez újabban elmarad, pedig az általános beállításaimon nem változtattam.


Ha ez megszűnt, a rendszer a kérdés kiírásakor mégis miért ajánlja fel még mindig ezt a lehetőséget??



2012. júl. 19. 23:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem sose működött, max. 1-2x kaptam ilyen értesítést.
2012. aug. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Ezek szerint nem egyedi jelenség volt.
2012. aug. 17. 19:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Am. meg van. Beállításoknál a hírlevél beállításoknál kell aktiválni, csak utána működik
2012. aug. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ezt is köszönöm!

Ezek szerint nem volt elegendő, hogy magánál a kérdésnél bejelöltem.

Most beállítottam, s majd elválik, hogy kapok-e e-mail értesítést is.

2012. aug. 18. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!