Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mi ez az automata trágárságszű...

Mi ez az automata trágárságszűrő? Mióta van? Most akk téll megvizslatják a modik az eddigi hozzászólásaimat mert 1x fennakadtam a szűrőn?

Figyelt kérdés
2012. júl. 28. 23:36
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Helyesírás szűrőt tennék inkább, azon biztosan fennakadnál!
2012. júl. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nemhiszem -.- , helyesen írok..
2012. júl. 28. 23:45
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy standard rendszerüzenet, mert káromkodás volt a hozzászólásodban. Ne úgy képzeld el, hogy akkor most egyesével minden hozzászólásodat megnézik, ez csupán egy jelzés arról, hogy fejezd ki máshogy magad.


Amúgy volt már arra példa, hogy valakinek összehasonlították a kérdéseit, és az eltérő adatok miatt figyelmeztették. Na de több ezer hozzászólást nem lehet végignézni.

2012. júl. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
én legalább ötször fennakadtam már.szerintem nekik listázva van az összes válasza egy felhasználónak azon átfut ami gyanús megnyitja és ennyi:D de csak tipp
2012. júl. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ki a fenének vóna arra ideje? No és, ki fizetné ezért?
2012. júl. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"No és, ki fizetné ezért?"


A Webminute kft :D

2012. júl. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

hát remélem nincs senkinek :S

olyan aranyos hozzászólásaim vannak , kár lenne értük :)

2012. júl. 29. 00:04
 8/10 anonim ***** válasza:
76%
Én már 16. felhasználómmal vagyok itt... :D Nem számít sokat.
2012. júl. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
De ez mi ez? :D Ki akartam írni egy kérdést. Semmi extra, érted. Nincs benne trágár szó meg semmi, csak egy link, a kepfeltoltes.hu-ról. Óh anyám, minek kell ez a baromság?!
2012. aug. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A kepfeltoltes.hu jó hosszú linket csinál, ráadásul ha a fő kérdésben teszed fel, akkor szétesik és nem lehet megnyitni. Mivel még így is sokan oda rakják, úgy tűnik hogy most letiltották, mert úgysem lehetne felhasználni.


Próbáld a kérdés magyarázatába rakni, vagy egy új hozzászólásba.

2012. aug. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!