Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Nincs egy kicsit "túlmoderálva...

Nincs egy kicsit "túlmoderálva" az oldal? Régebben nagyobb volt a tolerancia és a szólásszabadság.

Figyelt kérdés
2012. okt. 21. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Mondj példát, és akkor meg lehet mondani hogy miért vagy miért nem jogos a moderálás.


A szólásszabadság is addig terjedhet amíg nem megy át mások sértegetésébe, utálkozásba, fenyegetésbe, stb...

2012. okt. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Régebben kevesebb volt az ügyvéd! :D

Am igazad van. Néha túlzásba esnek a kedves moderátorok és olyat is törölnek amit nem biztos, hogy kéne...

2012. okt. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sokszor a válaszolók töröltetnek egy kérdést!
2012. okt. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

EZt én is észrevettem


Előfordul hogy sokszor olyan választ is törölnek amik nem sértenek szabályt egyáltalán.Elég csak jelenteni a választ,a moderátor meg csak fogja magát és letörli anélkül hogy elolvasná

2012. okt. 22. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
De. Szerintem is túl van moderálva.
2012. okt. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem eddig vagy 5, abszolút jogos válaszomat törölték, meg egy olyat is amit valóban törölni kellett.

Ez az arány .

2012. okt. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!