Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért ismétlődik ugyanaz a...

Miért ismétlődik ugyanaz a három-négy kérdés?

Figyelt kérdés

Hogy kell kikormolni magamat anál előtt, mennyi idő alatt durran el egy éretlen pöts, hogy kell levetkőzni...

Nem gyanús hogy oldalakon keresztül csak ez megy? Nem szivatva van itt a jónép, mióta felkerült Subbára az oldal...?


2008. máj. 24. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Mindig is voltak ismétlődő kérdések, sajnos az emberek nem használják a keresőt annyit, mint kellene.

De hogy csupán 3-4 fajta kérdés lenne, az eléggé eltúlzott megjegyzés részedről.

2008. máj. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jéé, tényleg felkerült az oldal a Subbára, de azt hiszem nem is véletlenül (kétszer is!!). Hát Istenem, a pinavágósnak köszönhető ez a kétes hírnév :))) Amúgy tuti, hogy rengeteg a kamukérdés, de szerintem elég egyszerű rájönni, hogy melyik az és melyik nem.
2008. máj. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%

gyermekeim! nem kell ezt úgy a szívetekre venni!


én má hónapok óta csak röhögni járok ide, meg néha feldobok pár kérdést, h teszteljem az ittlévők IQját.

amúgy nem kell olyan komolyan venni a kamuzókat. ha rászarunk, akkor abbahagyják. oda kell írni szépen a válaszba, h kamu, de vagy 2gx, és akkor leesik neki, h felesleges borzolni a kedélyeket.

2008. aug. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Az én kérdéseim általában valóságosak, meg normálisan válaszolok, de néha én is bedobok egy-egy kamukérdést, jókat szoktam röhögni :D
2008. aug. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!