Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Milyen kérdések idegesítettek...

Milyen kérdések idegesítettek legjobban idén ezen az oldalon? : )

Figyelt kérdés
olyanra gondolok, amit hetente vagy akár naponta többször feltesznek. biztos mindenkinek megvan egy-egy témakörben, hogy melyik a legidegesítőbb:)

2012. dec. 26. 16:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A sport, mozgás kategóriában a gyúrással kapcsolatos kérdések; a szerelem, szex kategóriában a "Terhes vagyok?" kérdések okoznak agyzsibbadást! -.-"
2012. dec. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A legidegesítőbbek az árfolyamos kérdések, hogy pl. 1 USD hány forint. Hihetetlen, hogy nem képesek beírni a google-be vagy megnézni valami árfolyamos oldalt.
2012. dec. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem kérdések idegesítenek, hanem az, amikor egy moderátor olyan kérdésemet törli, ami teljesen oké.
2012. dec. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Engem az idegesít, mikor haldoklik a macska és nem viszik orvoshoz. Ilyenkor mindenki a lehető legkisebb zsákfaluban lakik, nincs autó, ismerősnek, rokonnak, senkinek. A macska végül elpusztul. Legszívesebben feljelenteném ezeket állatkínzásért.
2012. dec. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
autók motorok SIMSONNNNNNNNN
2012. dec. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
92%
Engem pedig "175 centivel alacsony vagyok, sosem lesz barátnőm, szüzen fogok meghalni, ugye? Erősítsetek meg!!" típusú kérdések :)
2012. dec. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem a hullámos papagáj kérdések. Valahogy mindig beléjük ütközöm, és olyan szinten nem érdekelnek, hogy az már fáj. Idegesítőek még a hogyan juthatnék ki Amerikába/Ausztráliába/Kanadába/stb kérdések, a terhes vagyok kérdések, az én még szűznek számítok-e kérdések, a vallási provokációs kérdések, a normális-e, hogy a gyerekem 3 hetesen még csak öt nyelven beszél folyékonyan, pedig már a mátrixokat is simán kezeli kérdések, a mit jelenthet ez az álom, és vajon tényleg szellemet láttam kérdések, a mit adjak neki szülinapjára kérdések, a szerintetek tetszem neki kérdések, a mi legyen a becenevem kérdések, a hogyan fogyhatnék le egy hét alatt tíz kilót kérdések (mellesleg velem egyszer megtörtént, hogy egy hét alatt 10 kilót fogytam), a vajon azt tervezi hogy megkéri a kezem kérdések, a mért néz rám olyan furcsán kérdések, a mért egy ribanc minden lány és mért köcsög minden fiú kérdések, és még szerintem sorolhatnám egy darabig :)
2013. jan. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Csengii válasza:
100%

Engem olyanok hogy: 'Miért hagyott ott a barátom/barátnőm'

Szerintem ezt nem egy teljes idegentől kell megkérdezni.

2013. jan. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!