Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért húz alá pirossal mindent...

Miért húz alá pirossal mindent, amikor ide írok?

Figyelt kérdés
Akár kérdést írok ki, akár választ. Nem lehetne ezen változtatni? Másnál is ez van? Csak engem zavar?

2013. jan. 2. 13:47
 1/4 2xSü ***** válasza:
100%
Ha minden szót pirossal húz alá, akkor a probléma az, hogy nem megfelelő nyelvű a helyesírás ellenőrződ. Ha megnézed milyen böngésződ van, akkor találunk rá megoldást.
2013. jan. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszi. Mostanában frissített a Firefox. Azóta egy csomó bajom van vele. Átállt angol nyelvűre és még azt sem engedi, hogy magyar nyelvű legyen. Hiába állítom be a magyar nyelvet, egyszerűen nem csinál semmit. Lehet, inkább áttérek Chrome-ra, ha már nagyon idegesít.
2013. jan. 2. 13:59
 3/4 2xSü ***** válasza:

Hát ha az angol nyelvűt töltötted le, akkor csinál ilyet. Illetve ha nem a stabil változatot, hanem valami egyéb változatot – fejlesztői változat, 64 bites, stb… – töltöttél le, akkor abban nem a Firefox a hibás. (Amúgy a Beállításoknál tudod megváltoztatni a nyelvet. Lásd: [link] )


+ [link]


Chrome is jó persze…

2013. jan. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Automatikusan frissített, előtte, magyar nyelvű volt. Ezért nem értem. Ott próbáltam beállítani a nyelvet, ahol a linked is mutatja, de nem hallgat rám. :)

A kiegészítőt köszönöm szépen, meg persze a segítséget is.

2013. jan. 2. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!