Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért pontoznak le engem sokan?

Miért pontoznak le engem sokan?

Figyelt kérdés
Kb 1 hónappal ezelött még 85 v. 86%-os válaszokat adtam most meg egyre jobban csökken. Most jelenleg 82%. De miért? Rengeteg választ szoktam írni. SOse írok sértőt, nem oltom le a kérdezőt mégis mikor visszanézem akkor látom, hogy 0%-ra levan értékelve a válaszom. Miért?...
2008. jún. 2. 18:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy az előző válaszadókat ismétled, visszakérdezel, vagy nem konkrétan a kérdésre válaszolsz, hanem elkalandozol más irányba. Egyébként 85% és 82% nincs olyan nagy különbség szerintem, hogy emiatt aggódnod kéne.
2008. jún. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is így járok, egyre kevesebb %-om van:) szerintem azért, mert sűrűn megmondom a fájó igazságot, és szubjektív véleményem van, és ez sokaknak nem tetszik. :)
2008. jún. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
előfordulhat :)
2008. jún. 2. 20:13
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Van, hogy már azért is lepontoznak, ha nem ovónéni stílusban válaszolsz.
2008. jún. 3. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
meg gondolom van egy pár h*lyegyerek aki ezzel szórakozik
2008. jún. 4. 21:12
 6/8 Zola18 válasza:
MERT SZAR VAGY! ...nah mostmár engem is pontoznak :(
2010. máj. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Zola18 válasza:
ahashahahahahahahahhahaha
2010. máj. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Általában az emberekben van valamennyi félsz, és ha nem a megfelelő stílusban érsz a számukra is kedvező és előnyös, ezek mellett nem lekezelő, akkor is "lepontoznak". Azonban az ilyenekkel nem kell foglalkozni, folytasd a válaszaid osztogatását és hidd el egy idő után újra visszaáll az "arányod".
2010. jún. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!