Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Örülnétek csak egy olyan...

Örülnétek csak egy olyan topiknak ami a barátságról szól?

Figyelt kérdés
Itt minden van, de jó lenne egy olyan hely is, ahol a barátságról, vagy akár az ellenségekről is lehetne kérdéseket feltenni. Ha van ilyen oldal bárhol, légyszi linkeljétek.

2013. jan. 29. 23:23
 1/8 anonim válasza:
100%
Én örülnék neki, illetve egy olyan lehetőségnek, ahol barátokat lehet szerezni.
2013. jan. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mint az első.. én is egy olyan lehetőségnek örülnék. (NEM társkereső)
2013. jan. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Elnézést hogy rosszul fogalmazva írtam ki a kérdést.

Tehát örülnétek e egy olyan topiknak ami csak, és tényleg nem párkapcsolat céljából, foglalkozna ezzel a témakörrel.

Én is örülnék neki, és ezt szívesen jelezném az oldal készítőinek, de előbb mások véleményére vagyok kíváncsi. Köszönöm a válaszokat, írjatok csak nyugodtan!

2013. jan. 29. 23:30
 4/8 anonim válasza:
Igen, tegnap pont erre gondoltam...
2013. jan. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
jó ötlet lenne, barátot akár itt is találhatna magának az ember (nem párkapcsolatra gondolok)
2013. jan. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen örülnék. Mert ezeket most átrakják a kultúra és közösség egyéb topicba és szerintem az sem a legjobb hely neki.
2013. jan. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én is örülnék egy ilyen topiknak, vagyis inkább alkategóriának, szerintem egy egész topikot nem kéne ennek szentelni... Viszont nem tudom, milyen kategóriába lehetne besorolni, talán lehetne kapcsolatok, vagy nem is tudom... Azzal viszont nem értem egyet, hogy kéne egy hely, ahol barátkozni lehet. Mármint, én pl. már szereztem itt egy nagyon jó barátnőt, igazi barátság lett köztünk, viszont ez az oldal egyáltalán nem az ismerkedésről szól! Arra ott vannak a chatek. De persze itt is lehet a számotokra szimpatikus embereknek írni privátot.
2013. jan. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Örülnék én is olyan baráti oldalnak.

Priviben válaszok közül nem lett barátság,lehet, nem jóknak írtam. Nem társkeresőre gondoltam, de itt sokan úgy értelmezik, mintha az ember csak kalandot keresne.

2013. jan. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!