Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ti gondoltatok már erre, vagy...

Ti gondoltatok már erre, vagy jártatok-e már így?

Figyelt kérdés
Összevesztek valakivel az oldalon,egy másik kérdésben pedig teljesen egyetértetek,persze nem tudjátok,hogy a két kérdés kapcsán ugyanazzal az emberrel tárgyaltatok.
2013. febr. 2. 16:09
 1/6 A kérdező kommentje:
Százalék és stílus alapján lehet,hogy így jártam.Bizonyítottan nem tudom,mert nem priviztünk.
2013. febr. 2. 16:12
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem látszik a nickem, és igyekszem kerülni a konfliktust, vizázni lehetne, de nem érdemes, kevés emberrel lehet
2013. febr. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha valaki névvel ír, róla tudom, hogy valamiben egyezik a véleményünk, valamiben nem. Ezért is vettem le a nevem, mert ne legyen befolyással senkire, hogy miben ért velem egyet. Van olyan, hogy valaki bosszúból lepontoz más kérdéseknél is, ezt szeretném elkerülni. Én senkit sem pontozok le a neve miatt, csak azt nézem mit ír.
2013. febr. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat.Név alapján én sem szoktam figyelni.

Amúgy itt még akár szerelmes pár is összejöhetett,de az már egy másik kérdés.:D

2013. febr. 2. 17:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Ismerek olyan párt, aki itt jött össze. De sajnos nem tartott sokáig, nem a valós énjük jött át neten keresztül, az álarc hamar lehullott.
2013. febr. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Velem nem tudom, hogy tortent volna ilyen, de lehetseges a tudtomon kivul!
2013. febr. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!