Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért válaszolnak itt az emberek?

Miért válaszolnak itt az emberek?

Figyelt kérdés
Miért jó nekik ez? Mi a motiváció?
2013. márc. 10. 13:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért kérdeznek itt az emberek? Mi a motiváció? Ezt ugyanilyen joggal, okkal kérdezhetnéd. Nincs egyetlen olyan téma sem, amelynek nem lenne meg a fóruma, gyakran nem is egy. Sőt sok olyan, ahol hivatásosak is jelen vannak, nem csak gondolom alapon válaszolók.
2013. márc. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
unalom
2013. márc. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Aktív pihenés, időtöltés, segítség nyújtás, társalgás más emberekkel az adott témában.
2013. márc. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
Mert jófej vagyok.
2013. márc. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
mert úgy érzem ha válaszolok sok kérdésre kapok választ a saját kérdésemre..
2013. márc. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mert van olyan kérdés amire sehol nem találok választ.
2013. márc. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mert akik ide jelentkeznek, többnyire kérdések feltevése miatt regisztrálnak. HA viszont csak mindenki kitenné a saját kérdésért és senki se válaszolna, akkor felesleges lenne.

ÉN pl szépség és divat témakörben szoktam sokat kérdezni, de elég jól értek a műszaki dolgokhoz, így kérdezek is meg válaszolok is. Valaki meg pont fordítva van.

Léynegében ha már elvárjuk a sjaát kérdésünkre a választ, akkor illik más olyan kérdésekre válaszolni, amire tudunk.

2013. márc. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Tudod vannak dolgok, amit mások jobban tudnak. És vannak dolgok amikre emberek kiváncsiak. Én sem tudok mindent, de ha meg akarok tudni, tanulni valamit akkor elolvasok róla mindent, majd ha olyan a dolog akkor kipróbálom gyakorlatba, ha valami nem a tervszerint sikerül vagy pedig nem értek valamit akkor kérdezek. Általában mindig van olyan ember aki ért az adott dologhoz és nem sajnálja a tudást...

Na hát ezzel én is így vagyok. Vannak dolgok amihez értek a szakmámból, a hobbimból, vagy csak simán az érdeklődési körömből adódóan értek hozzá. Vagy nagyon vagy csak kevésbé... de amit tudok, azt szívesen megosztom másokkal, mert így én is szívesebben várom el a válaszokat. Nem beszélve arról hogy adott témában néha előjönnek új dolgok, jó ötletek amiket felhasználva, több lehet az ember.


Persze sajnos a válaszolók nagy része csak csak hülyéskedik, okoskodik, soha nem indokol, stb. , de ezeket a válaszokat is érdemes elolvasni hátha új dolgokra világít rá, illetve könnyen ki is szűrhetőek...

2013. márc. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!