Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Szerintetek is jó lenne, ha...

Szerintetek is jó lenne, ha éjszaka is lenne moderátor?

Figyelt kérdés

Néhány kérdéskörnél biztosan este indul be a trollkodás. Például a szexualitás témakörbe 10 után lövik a legnagyobb állatságokat, farokviszketést, nimfomániás társkeresést, stb.


Nem volna jó, ha ilyenkor is odadörrentene nekik 1-2 modi?



#moderátor #éjszakai ügyelet
2013. ápr. 11. 23:41
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Jó lenne, nem is értem miért nincs. Ingyen is megcsinálnák ezt egyesek.
2013. ápr. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%

Nem tudom miből gondolom, hogy éjszaka is vannak "ügyeletes" modik. Talán abból, hogy éjszaka, ha megnézed este a napközben adott válaszaid %-os elfogadottságát, és másnap reggel ismét, szóval éjszaka is jelentős események történnek.

Másrészt, valakinek, valamikor el kell indítania a programot, amelyikkel az új toplistát összeállítja a gép, meglehet, hogy abban még "egyéb dolga" is van a modinak, stb. stb .


Persze azt is jó lenne tudni, hogy te miből gondolod, hogy éjszaka nincsenek.

2013. ápr. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%
Mééé, nincs? Szerintem meg van. Éjszaka is törölnek kérdést, választ.
2013. ápr. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
34%
mee szólásszabaccság van
2013. ápr. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Áh , minek , olyan megmosolyogtató ahogy ilyenkor elszabadulnak, mint az egerek amikor a macska nincs a háznál xD


Egyrészt ebben az órában nem is olyan zavaró ( legalábbis én alapvetően azt nem tartom normálisnak, hogy valaki egész éjszaka gyakorizzon és azért zavarják ezek a kérdések ), másrészt ilyenkor néhányan repülnek az oldalról, mivel törlik a regisztrációjukat akár az 1. figyelmeztetés után már rögtön, és általában a trollok nem nyugszanak. Az új rendszerrel sokak nem tudnak új regisztrációt készíteni az IP cím letiltása miatt. Úgyhogy sokan csak saját magukat tiltatják le ilyenkor, legalább annyival is szabadul az oldal.

2013. ápr. 16. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!