Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért nem megy fel a százaléko...

Miért nem megy fel a százalékom? Hogy tudnám feljebb vinni?

Figyelt kérdés
Csomót válaszolok és legtöbbször felpontoznak. Pár nap alatt esett a százalékom 7-et és most áll nyolcvanon. Hogy tudnám feljebb vinni? Miért nem megy fel?
2013. ápr. 18. 16:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Mert ha igazat írsz, ha nem, akkor is ingadozik.

Az lepontoz, akinek nem tetszik a véleményed, az felpontozza, akinek tetszik.

2013. ápr. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Oké, de az alapszázalékom mitől változhat? mert néztem a válaszaim értékelését és elég jók mégis állok nyolcvanon.

Tudom, hogy mindenki az alapján pontoz, hogy tetszik-e neki az amit írtam (tisztelet a kivételnek) de ha felpontoznak sem megy fel a százalékom.:S

2013. ápr. 18. 17:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy idő után nagyon nehezen változik a százalék, főleg felfelé, lefelé annál könnyebben. A 80% elég jó szám.
2013. ápr. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Te a százalékért válaszolsz, vagy azért, mert érdemben tudsz hozzászólni a kérdéshez? A kutyát se érdekli, hogy a sok majom le-vagy felpontoz, ha egyszer úgy érzem, nálam a tuti.
2013. ápr. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem csak a százalékok miatt válaszolok, csak szar nézni, hogy felpontozzák a válaszaimat, meg jókat mondok (csak arra válaszolok amire tudok, nem hülyeséget és nem is provokálok, veszekszek meg ilyenek) mégis megy lefelé. Sokan meg arról ítélnek, hogy kinek mennyi és nem akarom, hogy lejjebb menjen.
2013. ápr. 25. 23:29
 6/6 A kérdező kommentje:
:D Mentem fel egy százalékot!:) Most 81 vagyok, de jó! megérte várni és válaszolgatni!:D
2013. ápr. 26. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!